Antalya Evden Eve Nakliyat Fiyatları

Antalya evden eve nakliyat fiyatları ile ilgili aramanıza istinaden taşınacak olan evinizin kaç paraya taşınacağı konusunda önbilgi sahibi olmak istiyorsunuz. Akdeniz’in kıyı şeridinde yerleşik olan ve çok sayıda ilçesi bulunan Antalya’da taşımacılık fiyatları taşınacağı mesafeye göre değişiklik göstermektedir. Mesafenin 50 km’yi bulduğu 2+1 büyüklüğünde bir evin asansörlü taşımacılığı 1000 TL gibi bir rakama yapılabilmektedir.

Taşımacılık fiyatları talep edilen hizmetler ve eşyanın yoğunluğuna göre değişiklik göstermekte olup evin içerisinde yer alan çelik kasa, piyano ve antik eşyalar konusunda bilgi vermeniz durumunda fiyat teklifi buna göre verilmektedir ve her evde bulunmayan özel eşyalar ayrı bir şekilde fiyatlandırılır.

Antalya Türkiye’de korsan kamyoncuların sayısının en az olduğu il olmasına karşın yine de bu korsanlara karşı dikkatli olunarak tercih yaparken belgeli bir nakliye şirketi tercih etmekte fayda var.

Antalya’nın neredeyse tüm ilçelerinde taşımacılık işlemleri asansörlü olarak gerçekletirilse de taşımacılık öncesi nakliye şirketi ile bu konuyu görüşerek kararlaştırmanız fayda var. Her ne kadar tüm nakliye şirketlerin dış cephe asansörü bulunsada tüm nakliyat şirketleri fiyat verirken asansörlü fiyat teklifi sunmamaktadır.

Antalya Evden Eve Nakliyat firmaları sayfamızda izler için özenle seçtiğimiz, Antalya’da şehiriçi ve şehirlerarası ev ve ofis taşımacılık hizmeti veren nakliya şirketleri yer almaktadır. Platformumuza seçmiş olduğumuz nakliye şirketleri hizmet kalitesi açısından düzenli olarak denetlenmekte olup almış olduğunuz hizmetler ile ilgili en ufak soruna bizimle iletişime geçeren sorunlarınızı dile getirmenizi dileriz. Müşteri memnuniyeti odaklı çalışan platformumuz içerisinde yer alan tüm evden eve nakliyat şirketleri de bizler gibi müşteri odaklı çalışmakta ve çalışmak zorundadır.

Taşımacılık şirketleri taşımacılık işlemlerini sigortalı olarak gerçekleştirmekte olup sigorta ve poliçe ile ilgili teyitleri taşımacılık öncesi gerçekleştirip taşımacılık sonrası eşyalarınızı inceledikten sonra teslim tutanağını imzalamanız son derece önemlidir.

Taşımacılık öncesi Nakliyat Sözleşmesi hazırlanması ve imzalanması her iki tarafın haklarını koruman için son derece önemlidir. Portalımız dışında bir nakliye şirketi ile anlaşırken mutfaka şikayet sayfamızı inceleyerek nakliye şirketi hakkında şikayetlerin bulunup bulunmadığını dikkatli bir şekilde inceleyerek karar vermeniz son derece önemlidir.