Kayseri Evden Eve Nakliyat Fiyatları

Kayseri’de evden eve taşımacılık ihtiyacı duyan kişiler genellikle ilk önce internet üzerinden nakliyat fiyatlarını araştırarak işe başlamaktadır. Kayseri’de yer alan evlerin neredeyse tamamı 3+1 evlerden oluşmakta olup neredeyse tüm taşımacılık işlemleri 58 metreküp kapasiteye sahip büyük kamyonlar ile gerçekleştirilmektedir. Kayseri’de Merkez’e bağlı Kocasinan ve Melikgazi ilçelerinde ve Talas ilçesinde çok fazla sayıda yüksek katlı binalar bulunmakta olup eski yönetmeliklere göre yapılan bu binaların çoğunda sadece 4 kişilik asansörler bulunmakta olup yeni yapılarda 10 kişilik asansörler bulunsada bu binaların asansörleri ile ev taşımacılığına izin verilmemektedir.

Kayseri’de hizmet veren evden eve nakliyat şirketlerinin neredeyse tamamının bir veya birden fazla dış cephe asansörü bulunmakta olup taşımacılıklar genellikle asansör ile gerçekleştirilmektedir.

Kayseri’de evden eve nakliyat fiyatları asansörlü olarak 1000 TL’den başlamakta olup gerçekten temiz bir taşımacılık deneyimi yaşamak istiyorsanız bu rakamları gözden çıkarmanız gerekir. Taşımacılık esnasında bol bol ambalajlama malzemesi kullanmak ve taşımacılığı dış cephe asansörü ile gerçekleştirmek nakliyat şirketi için ek bir külfet olup bu rakamların altına taşımacılık yapacağını beyan eden kamyoncular muhtemelen korsandır.

Kayseri evden eve nakliyat firmaları sayfamızda Kayseri’de faaliyet gösteren K3 yetki belgesine sahip nakliyat şirketleri yer almakta olup şehiriçi ve şehirler arası ev ve ofis taşımacılığı gibi ihtiyaçlarınız için gönül rahatlığı ile eşyalarınızı teslim edebilirsiniz.

Kayseri’de faaliyet gösteren bu nakliye şirketleri taşımacılık dışında asansör kiralama hizmeti sunmakta olup dış cephe asansör kiralama ücretleri 200 TL’den başlamakta olup 14. kat ve üzerisi için bu rakam 400 TL’ye kadar çıkmaktadır.

Kayseri evden eve nakliyat fiyatları hakkında bilgi sahibi olmanız için hazırlamış olduğumuz makalemizde sizleri taşımacılık fiyatları konusunda bilgilendirmek istedik. Makalemizin sizlere taşımacılık öncesi ihtiyaç duymuş olduğunuz bilgileri sağlamış olduğunu ümit ederiz.