Ekspertiz Hizmeti Nedir?

Evden eve nakliyat işletmelerinin genelde kullandığı ücretsiz ekspertiz hizmeti nedir? Nasıl bir hizmettir? Gerçekten ücretsiz midir? Bu makalemizde sizleri ekspertiz hizmeti hakkında bilgilendireceğiz.

Ekspertiz nedir?

Eksper diye hitap ettiğimiz kişinin sunduğu hizmete ekspertiz denir. Ekspertiz evinize gelip eşyaları gördükten sonra taşımacılığın ne şekilde yapılacağını kararlaştırır. Evin içerisinde ne kadar eşya var? Kamyon binaya yanaşıyor mu? Ne kadar ambalajlama malzemesine ihtiyaç var?

Ekspertiz yaptırmanın avantajı nedir?

Ekspertiz gelip evinizi ve eşyalarınızı gördüğünden dolayı daha sonra meydana gelebilecek sürprizlere yer verilmemektedir. Ekpertiz ile yapılan sözleşme sonrasında taşımacılık esnasında fiyat artışı yaşanmamaktador.

Ekspertiz ne yapar?

Eksper eşyalarınızı gözden geçirip inceledikten sonra sizi taşımacılık konusunda bilmeniz gerekenler konusunda bilgilendirip taşımacılığın ve paketlemenin ne şekilde yapılacağı konusunda bilgilendirir.

Expertiz hizmeti ücretsiz mi?

Nakliye şirketleri içerisinde ekspertiz hizmeti sunan işletmelerin sayısı çok azdır. Ekspertiz hizmeti sunan nakliye şirketleri ise bu hizmeti ücretsiz olarak sunmaktadır.