Gaziantep Evden Eve Nakliyat Fiyatları

Gaziantep’de evini taşıtmak isteyen kişilerin kendilerine ilk sorduğu soru güvenilir bir nakliye şirketini nereden bulacağım? ve evimi kaç liraya taşıyacaklar? gibi sorularınıza genel olarak cevap vermeye ve kafanızdaki soru işaretlerine son vereceğiz.

Gaziantep’de yer alan evlerin birçoğu büyük olup evlerin çoğunda çok fazla kalabalık eşya yer almaktadır. Taşımacılıklar genellikle büyük iye tabir edilen 58 metreküplük 10 teker kamyonlara sahiptir.

Evden eve taşımacılık için fiyat teklifi vermeden önce müşterinin eşya yoğunluğunu ve talep etmiş olduğu hizmetler hakkında detaylı bilgilere sahip olunduktan sonra fiyat teklifi sunulur. Taşımacılığın yapılacağı kat durumu ise nakliyat fiyatını etkileyen diğer bir faktördür. Örnek olarak; Gaziantep’de 2. kattan 2. kata asansörsüz bir şekilde taşımacılığı gerçekleştirecek bir ev için profeyonel bir nakliye şirketi sizlerden ortalama 1000 TL civarında bir rakam talep edecektir. Bu rakam yapılacak olan stanart bir evden eve taşımacılık hizmeti için geçerli olacaktır.

Standart evden eve taşımacılık hizmetlerinde müşteri evinde yer alan mutfak eşyalarını koliler, tekstil eşyalarını ise hurçlar ve kalan eşyalar tarafımızdan ambalajlanarak taşınır. Ev sahibinin talepleri doğrultusunda komple paketleme hizmeti nakliye şirketi tarafından gerçekleştirilebilmektedir ki bu hizmet fiyat fiyatı 300-500 TL etkileyebilmektedir. Ayrıca asansörlü taşımacılıklarda asansörün kiralama veya kullanım bedeli olarak her bit taraf için 200 TL fark doğabilmektedir.

Platfomumuzun Gaziantep Evden Eve Nakliyat Firmaları sayfasında Ulaştırma bakanlığı tarafından ev ve ofis taşımacılık hizmetini şehiriçi ve şehirler arası gerçekleştirebilmek için gerekli olan K3 yetki belgesine sahip şirketler yer almaktadır. Sayfamızda yer alan nakliye şirketlerin tamamına ait hizmet kalitesi denetimlerini düzenli aralıklar ile gerçekleştirip şikayetleri kısa bir süre içerisinde çözmekteyiz.

KORSAN NAKLİYECİLERE DİKKAT

Gaziantep’de çok sayıda belgesiz kamyoncu bulunmakta olup bu kamyoncular kendilerini evden eve nakliyeci olarak tanıtmakta ve bu şekilde reklam vermektedir. Bu nakliyeciler profesyonel olanlara göre daha düşük fiyat teklifleri sunmakta lakin çalıştırdıkları tecrübesiz suriyeliler ile taşımacılık esnasında eşyalarınıza zarar vermektedir.

KOMİSYON VE İHALE SİTELERİNE DİKKAT

İnternet ortamında “5 adet nakliye firmasından hemen teklif al” gibi birçok ihale sitesi yer almakta. Bu ihale sitelerinin tek amacı sizin bilgilerinizi internet ortamında nakliyecilere satarak para kazanmak olup onlar için sadece hangi kamyoncunun ne kadar komisyon ödediğidir. Taşımacılık neticesinde müşterinin memnun kalıp kalmamasının onlar için önem teşkil etmediğini göz önünde bulundurunuz.