Mersin Evden Eve Nakliyat Fiyatları

Mersin evden eve nakliyat firmaları ve fiyatları araştırmadan önce bu makalemizde siz değerli ziyaretçilerimizi taşımacılık ve taşımacılık fiyatları konusunda bilgilendirmek ve sizlere yol göstermek istiyoruz.

Mersin evden eve nakliyat kategorisinde yer alan nakliye şirketlerinin tamamı T.C. Ulaştırma Bakanlığı tarafından ev taşımacılığı hizmeti sunabilmek için gerekli olan K3 yetki belgesine sahiptir. Şimdi siz kendi kendinize soruyorsunuzdur “K3 yetki belgesine sahip olan tüm nakliye şirketleri profesyonel taşımacılık mı yapıyor?”. Hayır! K3 belgesi sadece nakliyat şirketinin korsan olmadığını gösterir.

Platformumuzda yer alan nakliye şirketlerinin tamamına ait hizmet kalitesi denetimleri düzenli olarak gerçekleştirilip sadece müşteri memnuniyetine önem veren şirketler barındırılmaktadır.

Mersin’de yer alan nakliye şirketlerinin tamamı yüksek katlı bina sayısının çok fazla olmasından ötürü dış cephe asansörlerine sahip olup taşımacılık hizmetleri asansörlü olarak gerçekleştirilmektedir. Ayrıca şirketlerin tamamı çalışan veya farklı sebeplerden ötürü evini toplamakta zorlanan ev hanımları için toplamalı evden eve taşımacılık hizmeti sunmaktadır ki bu hizmet türünü talep etmeniz halinde nakliye şirketini ona göre bilgilendirmelisiniz.

Mersin’de evden eve nakliyat şirketlerinin neredeyse tamamı merkezde bulunmakta olup Tarsus’dan Mezitli’ye kadar olan mesafe şehiriçi taşımacılık gibi değerlendirilirken Silifke ve Anamur gibi ilçeler şehirlerarası gibi değerlendirilmektedir. Anamur ve Silifke’de evden eve nakliyat şirketleri bulunmamakta olup bu bölgelere hizmet verilemle birlikte farklı fiyat tarifesi uygulanmaktadır.

Ücretsiz Ekspertiz

Nakliye şirketleri ile sorun yaşamamak adına bir eksperin evinize gelerek eşyalarınızı gözden geçirmesi ve taşımacılığın ne şekilde yapılacağı konusunda fikir sahibi olması fiyat teklifi sunarken çok önemlidir. Şirketlerin tamamında ücretsiz ekspertiz hizmeti mevcut olup eşya yoğunluğunun çok fazla farklılık gösterdiği Mersin ilinde expertiz hizmetinizi sizlere tavsiye ediyoruz.

Korsan Nakliyecilere Dikkat

Mersin’de 2015 yılı itibarı ile çok sayıda korsan nakliyeci bulunmakta olup bu nakliyeciler bir web sitesi yaptırıp google’da reklam vererek müşterilerin karşısına çıkmaktadır. Taşımacılık öncesi evinizin eşyalarını teslim edeceğiniz nakliyeciyi iyi araştırmanızı önerir, taşımacılığı sigortalı ve sözleşmeli bir şekilde gerçekleştirmenizi öneririm.

Mersin Nakliyat Fiyatları

Mersin’de şehiriçi yapılacak 2+1 büyüklüğünde bir evin asansörlü taşımacılığı 1000 TL gibi rakamlara yapılırken bu rakam Silifkede 1300, Anamur’da ise 1500 TL’den başlamakadır. Evin içerisinde yer alan eşyaların yoğunluğu veya talep edilen hizmet arttıkça fiyatta armaktadır. Şehirlerarası taşımacılıklarda ise İzmir’e 2700, Adana’ya 1500, Ankara’ya 2300, İstanbul’a 2800 TL gibi rakamlara taşımacılık hizmeti yapılmaktadır ki bahsetmiş olduğumuz rakamlar ortalama rakamlar olup sezon’a göre değişiklik göstermektedir.