Ağrı Evden Eve Nakliyat Fiyatları

Ağrı evden eve nakliyat fiyatları taşımacılık öncesi insanlarımızın en çok merak ettiği konuların başında gelmektedir. Tayini çıkan memur veya askeri personel taşınmadan önce karşılaşacağı rakamlar hakkında bilgi sahibi olmak istiyor ve internet ortamında taşımacılığın kaç liraya yapılacağını araştırıyor.

Ağrı’da yapılacak olan taşımacılıklarda şehiriçi rakamlar 600 TL’den başlamakta olup bu rakam 1+1 büyüklüğünde bir ev için geçerliyken 2+1 büyüklüğündeki bir ev için bu rakam 800, 3+1 büyüklüğündeki ev için bu rakam 1000 TL olmaktadır.

Şehirdışı taşımacılık ihtiyacı olan memurlarımızın evleri genellikle 2+1 büyüklüğüne sahip olup Ankara’ya yapılacak olan taşımacılıklar ortama 2500 TL gibi bir rakama yapılırken İstanbul ve İzmir gibi şehirlere yapılacak olan taşımacılıklar 3000 TL civarında bir rakama yapılmaktadır. Sezonlara göre değişiklik gösteren nakliyat rakamları Mayıs 2017 döneminden itibaren dolar kurundaki artıştan etkilenen mazot fiyatları ile aynı şekilde artış göstermiştir.

Ağrı ilinde mobil dış cephe asansörü bulunmamakta olup asansörlü taşımacılık hizmeti bu ilimizde ne yazık ki yoktur. Dış cephe asansör fiyatlarının 180.000 TL civarında olması ve Ağrı ilinde asansörlü taşımacılığa çok fazla ihtiyaç duyulmamasından ötürü ağrı’ya taşınacak veya ağrı’dan taşınacaksanız asansörsüz bir şekilde taşınmanız gerekecektir.

Ağrı evden eve nakliyat firmaları kategorisinde Ağrı’da şehiriçi ve şehirler arası evden eve taşımacılık hizmeti sunan nakliye şirketleri yer almaktadır. Bu şirketlere ait K3 yetki belgesi ve Vergi Levhası kontrolleri tarafımızdan sağlanmış olup Platformumuzda sadece profesyonel nakliye firmalarıne yer verilmektedir.

Evden eve nakliyat sektöründe daha fazla para kazanacağını düşünen kamyoncular taşımacılık sezonu açıldığında kamyonunun üzerine tente çektirip gittiği yerlerden hammal arayarak nakliyecilik yapmaya çalışmakatadır. Bu tür firmalara korsan denmekte olup eşyalarınızı bu tür kişilere güvenmemeniz konusunda sizleri uyarıyoruz.