Eskişehir Evden Eve Nakliyat Fiyatları

Eskişehir’de evini veya ofisini taşıtacak, nakliye ihtiyacı olan kişilerin internet ortamında araştırmaya başladığı ilk şey nakliyat fiyatları olup internet ortamında karşılacağınız 300 liraya veya 500 liraya evden eve nakliyat rakamları sizleri aldatmasın. Bu rakamlara evden eve nakliyat bir yana işini temiz yapan 4 tane adamı kapınıza çapıramazsınız.

Peki ama eşyalarımı taşıtırken nelere dikkat etmeliyim sorunu kendinize soruyor gibisiniz. Her ne kadar para çok zor kazanılıyor olsa da evinizde yer alan eşyaların sizler için değerli olduğunu varsayıyor ve eşyalarınızı teslim edeceğiniz nakliyeciyi tercih ederken dikkatli davranmanızı öneriyoruz. Nakliyeci tercih ederken ucuz olan korsan nakliyecileri tercih etmeniz çok büyük bir hata olup bu korsan nakliyeciler eşya paketleme ve mobilya demontajı konusunda profesyonel destek veremedikleri için eşyalarınız taşınırken zarar görür veya kullanılamaz hale gelir.

Asansörlü Evden Eve Taşımacılık

Evden eve nakliye şirketleri teknolojik gelişmelere ayak uyurarak yüksek katlarda bulunan dairelerde taşımacılık işlemlerini dış cephe asansörleri ile gerçekleştirmektedir. Böylelikle yeterli büyükte asansöre sahip olmayan binalarda taşımacılık asansörlü olarak gerçekleştirilir ve bina içerisinde mobilya veya beyaz eşyaların duvara çarpmasının ve ezilmesinin önüne geçilir.

Profesyonel Nakliye Şirketlerini Nerden Bulurum

Evinizi veya ofisinizi taşıtacaksınız ama işini sağlklı ve profesyonel bir şekilde gerçekleştirecek bir nakliye şirketi bulmakta zorlanıyorsanız nakliyat platformu olarak sizlere hizmet kalitesini göz önünde bulundurarak Eskişehir’in en iyi nakliyat firmalarını Eskişehir Evden Eve Nakliyat kategorisinde bir araya getirdik. Platformumuzda yer alan bu nakliye şirketlerin tamamı belgeli ve vergi mükellefidir.

Eskişehir Evden Eve Nakliyat Fiyatları

Eskişehir’de evden eve taşımacılık fiyatları 500 TL’den başlamakta ve bu fiyat 1+1 büyüklüğünde bir evin taşımacılığı için gereklidir. 2+1 büyüklüğündeki ev için bu rakam 700, 3+1 için ise 900 TL’ye çıkmaktadır. Dış cephe asansör kullanımı bu fiyatlara dahil olmayıp mutfağı kolilemek ve ev tekstilleri ile kıyafetleri hurçlamak müşteri tarafından gerçekleştirilmelidir. Müşterilerin ek talepleri ücreti karşılığında nakliye şirketi tarafından karşılanabilmektedir.

Eskişehir Şehirlerarası Nakliyat Fiyatları

Başka bir şehir’e taşınmak durumundasınız ve taşımacılık fiyatları hakkında bilgi sahibi olmak istiyorsunuz lakin şehirlerarası taşımacılık fiyatları dönemsel olarak değişiklik göstermektedir. Şehirlerarası taşınan kişiler genellikle memurlar olup bu memurların evleri genellikle 2+1 büyüklüğüne sahip oluyor. Eskişehir’den Ankara’ya taşımacılık 1800 TL’ye yapılırken İstanbul’un Anadolu yakasına 1700, Avrupa yakasına ise 2000 TL’ye gerçekleştirilmektedir. Kars’a taşımacılık 3000 TL’ye yapılırken Adana’ya 2500 Lira’ya yapılmaktadır.