Nakliyat Sigortası

Yapılacak olan her türlü ev ve ofis taşımacılığı gibi taşımacılıklarda taşımacılığın sigortalı olarak gerçekleştirilmesi son derece önemlidir. Nakliyat Emtea veya emtia ismi ile bilinen bu sigorta şeklinde eşyalarınız yükleme adresindenkamyona yüklendikten sonra boşaltma adresine gidene kadar bulunan güzergahta zarar görmesi halinde zararı karşılamaktadır.

Nakliyat sigortaları genellikle yükleme ve boşaltma esnasında meydana gelen zararları karşılamamaktadır. Sigorta klozunu dikkatlice incelediğiniz taktirde sigortanın sadece kaza, doğal afet, terör ve vandallık gibi olaylar neticesinde zarar görmesi durumunda meydana gelen zararı karşılamaktadır ki zarar gören eşyalar sigorta eksperi tarafından değerlendirirken eşyaların yaşı, kalitesi ve markası gibi detaylar göz önünde bulundurularak beklentilerin altında bir rakam teklif etmektedir.

Dolayısı ile her ne kadar nakliyat firması taşımacılık işlemlerini sigortalı olarak gerçekleştirse de eşyalarınızı güveneceğiniz şirketin profesyonel olup sizleri zor durumda bırakmasına izin vermeyin.

evden eve nakliyat firmaları platformumuzda yer alan şirketlerin tamamı sigortalı taşımacılık hizmeti sağlamaktadır.