Evden Eve Nakliyat Tavsiye

21 Kasım 2019

Birçok insan taşımacılık öncesi evden eve nakliyat ile ilgili tavsiyeleri okumak için internet üzerinden araştırma yapmaktadır. İnternetin bu kadar yoğun kullanıldığı bir dönemde insanlar yaşamış oldukları iyi veya kötü deneyimleri internet ortamında diğer kullanıcılar ile paylaşmaktadır. Nakliye şirketleri ile ilgili yaşanılan sorunları paylaşan kullanıcılar kadar sayıları çok olmasa da internet ortamında işini iyi yapan nakliye şirketleri hakkında yazılmış tavsiyeleri okumanız mümkündür.

Web sitemizde nakliye şirketleri hakkında hem bir şikayet hem bir tavsiye bölümü yer almaktadır. Bu bölümlerden faydalanarak nakliye şirketi tercih ederken yanlış bir tercih yapmaktan kurtulabilirsiniz. Tavsiye bölümünden faydalanarak ise doğru bir tercih yapabilirsiniz. İstanbul evden eve nakliyat sektöründe çok sayıda şikayet yer almaktadır. Bunun asıl sebebi ise en çok nakliyecinin bulunduğu şehrin İstanbul olmasıdır.

Evden eve nakliyat platformu editörü olarak benim size taşımacılık öncesi birkaç tavsiyem olacak.

1- Nakliye şirketi tercih ederken hiçbir zaman ucuz olduğu için birini tercih etmeyin.
2- Tercihinizi yaparken internet ortamından araştırmanızı dikkatli bir şekilde gerçekleştirin.
3- Nakliye şirketinden ekspertiz hizmeti talep edin veya tüm eşyalarınıza ait resimleri mail veya whatsapp yolu ile kendisine gönderin. Böylelikle daha sonrasında eşyalarınız çok muhabbeti olmaz.
4- Kamyon’un evinize yanaşıp yanaşmadığı konusunda mutlaka bilgi verin.
5- Sözleşmenizi en ince ayrıntısına kadar yapın.
6- Paketleme’nin kim tarafından yapılacağını ayrıntılı bir şekilde dile getirin.

Evinizi taşıtmadan önce nakliye şirketinin temsilcisi ile tüm ayrıntıları açıklığa kavuşturun ki sonradan ortaya pürüzler çıkmasın. Taşımacılık konusunda profesyonel çözümleri sadece profesyonel nakliye şirketleri üretmektedir. Sırf ucuz olduğu için tercih ettiğiniz bir nakliyeci ya eşyalarınıza zarar verecektir veya sonradan fiyat farkı talep edecektir.

Tercih sebebiniz asla fiyat olmamalıdır!