İzmir Evden Eve Nakliyat Fiyatları

İzmir’de evden eve nakliyat firmaları talep edilen taşımacılık hizmetinin toplamalı olmasından ötürü Türkiye fiyat ortalamasının üzerindedir. Site içerisinde yer alan yüksek katlı binalarda zaman zaman kamyonların site içerisine girememesinden ötürü bazen de dış cepheye asansör kurulamamasından dolayı fiyatlar çok fazla değişiklik göstermektedir.

İzmir, Türkiye’de en çok kayıtlı evden eve nakliyat şirketi bulunan 3. ili olup neredeyse yasal firmaların sayısı kadar korsan nakliyeciler bulunmaktadır. İzmir’de 2+1 büyüklüğünde bir evin taşımacılığı için 2017 sonu itibarı ile ortalama rakamlar 800-1000 TL civarında olup 3+1 büyüklüğe sahip evlerde bu rakam eşyaların yoğunluğuna göre 1000-1500 TL’ye kadar ulaşmaktadır.

Platformumuzun izmir evden eve nakliyat firmaları sayfasında İzmir’de yer alan ve Ulaştırma bakanlığı tarafından evden eve nakliyat hizmeti sağlamak için gerekli olan K3 yetki belgesine sahip uzman nakliye şirketleri yer almaktadır. Bu nakliye şirketleri İzmir’de şehiriçi ve Türkiye’nin her yerine hizmet vermektedir. Bizler, portalımızda yer alan nakliye şirketlerinin tamamına hizmet kalitesi konusunda garanti vermekteyiz. Ortaya çıkacak olan memnuniyetsizlikleri bizlere iletişim sayfamızda yer alan e-posta adresimize göndermeniz durumunda gerekli incelemeler yapılarak memnuniyetsizliğinizi gidermek için gerekli her şey yapılmaktadır.

İzmir’de yer alan birçok evde standartların dışında olan çelik kasa, piyano ve özel tasarım mobilyalar yer almaktadır bu yüzden evinizde yer alan alışılagelmiş’in dışında olan eşyaları taşımacılık şirketine bildirmeniz çok önemlidir. Ev taşımacılık işlemlerinde dış cephe asansör taleplerinizi nakliyat şirketine önceden bildirmeniz iş akışını bozmamak için  son derece önemlidir.

Evden eve nakliyat konusunda yılların deneyimine sahip biri olarak taşımacılık işlemleri öncesi evinize nakliye şirketine ait bir eksperin gelerek sizlere fiyat teklifinde bulunması daha sonra ortaya çıkabilecek her türlü sorunun önüne geçecektir.

Taşımacılık öncesi nakliyat şirketi tarafından evinize gönderilecek eksper evinizi inceledikten sonra sizlere fiyat teklifini sunup sizlerle nakliyat sözleşmesi önermesi çok önemlidir.