Malatya Evden Eve Nakliyat

Malatya’da evden eve nakliyat fiyatları ve telefonları internet ortamınta sıkça aratılıyor lakin genelde doğru düzgün bir sonuca ulaşılamıyor. Malatya’da faaliyet gösteren ve şehiriçi, şehirlerarası ev ve ofis taşımacılık hizmeti sunan hizmet kalitesi doğrulanmış nakliye şirketlerini sizler için Malatya Evden Eve Nakliyat sayfasında bir araya getirdik.

Malatya’da bol bol yüksek katlı binaların varlığı dış cephe asansörü ile taşımacılık işlemlerini zorunlu hale getirmektedir ki böyle bir durumda dış cephe asansörü ile taşımacılık gerçekleştirilir. Her ne kadar büyük nakliye şirketleri taşımacılığı asansörlü olarak gerçekleştirsede birçok nakliyecinin dış cephe asansörü bulunmamakta ve taşımacılık yapmak için asansör kiralamak durumundadır ki nakliyeciler özellikle yaz döneminde kiralık asansör bulmakta güçlük çeker.

Malatya Şehiriçi Nakliyat Fiyatları

Malatya’da asansörsüz yapılacak bir evden eve taşımacılıkta karşılacağınız rakamlar 500 TL’den başlamakta ve bu rakam eşya yoğunluğu ve kat durumuna göre 2000 liraya kadar çıkabilmektedir.

Malatya Şehirlerarası Nakliyat Fiyatları

Malatya’da ihtiyaç duyulan şehirlerarası ev taşımacılığı için fiyat teklifi alırken eşyalarınızı mutlaka doğru bir şekilde tarif etmelisiniz. Şehirlerarası yapılacak olan taşımacılıklarda on teker diye tabir edilen 58 metreküp kapasiteye sahip kamyonlarda 2 evin eşyası taşınmakta olup eşyaların tarif edilenden çok çıkması halinde nakliye şirketi ikinci eşyayı yükleyemeyecektir.

Malatya’dan yapılacak olan 2+1 büyüklüğündeki ev taşımacılığında İstanbul için 2500, Ankara için 2000, Kayseri için 1600, İzmir için 2800 lira gibi rakamlarla karşılaşırsınız ki bu rakamlar dönemsel olarak değişiklik göstermektedir.

Taşımacılık için fiyat teklifi alırken talep etmiş olduğunuz hizmetleri mutlaka doğru bir şekilde belirtin. Taşımacılık fiyatları talep edilen hizmetler doğrultusunda çok fazla farklılık gösterebilmektedir.