Adana Evden Eve Nakliyat Fiyatları

Adana evden eve nakliyat fiyatları Adana’da yeni bir ev alıp veya daha büyük bir eve taşınmak için evini taşıtacak olan kişilerin internette ilk aradığı anahtar kelimelerden birtanesi olup evden eve nakliyat ihtiyacı olan kişi nakliye şirketlerini aramadan önce fiyatlar konusunda bilgi sahibi olmak istiyor.

Bizler, internet ortamında profesyonel evden eve nakliyat şirketleri tarafından verilen fiyat tekliflerinin ortalamasını baz alarak sizlere bilgi vermeye çalışacağız.

Adana’nın evleri yüzölçümü olarak genellikle Türkiye ortalamasının üzerinde olup fiyatlar diğer büyükşehirlere göre daha düşüktür. Adana’da K3 yetki belgesine sahip evden eve nakliyecilerin bir kooperatifi bulunmakta olup kooperatifin şehir içi yapılacak olan evden eve taşımacılık hizmetleri için bir fiyat tarifesi bulunmaktadır.

Standart evden eve taşımacılıklarda evde yer alan mutfak eşyaları, ufak tefekler müşteri tarafından kolilenip ev tekstilleri yine ev sahibi tarafından hurçlanarak taşımacılık için hazır hale getirilir.

Standart bir evden eve taşımacılık hizmeti için kooperatifin belirlemiş olduğu asgari fiyat tarifesine göre evin büyüklüğü ne olursa olsun asansörsüz rakam 700 TL, tek taraf asansörlü rakam 800 TL ve çift taraf asansörlü taşımacılık işlemleri 900 TL’den başlayan rakamlara yapılmaktadır. Adana’da yer alan evden eve nakliyecilerin kamyon kiralaması yasak olup belirtilen rakamlar 11. kata kadar geçerli olup 11. kat üzeri için 45-50 metre asansörler kullanılmakta olup bu asansör nakliyat ücretini 200 TL etkilemektedir.

Kooperatifin almış olduğu karar doğrultusunda 4. kat ve üzerine asansör kurmak zorunlu olup bu rakamların altına fiyat teklifi sunan nakliyeciler kesinlikle korsandır. Korsan şirketler Suriyelileri çalıştırmakta olup paketleme yapmadan taşıdıklarından ötürü sürekli olarak eşyaların zarar görmesi ile ilgili şikayetler alınmakta.

Platformumuzun Adana evden eve nakliyat firmaları sayfasında sizler için seçmiş olduğumuz nakliye şirketleri yer almakta olup şirketlerin denetimleri düzenli olarak gerçekleştirilmektedir. Adana ve ilçelerinde ihtiyaç duymuş olduğunuz evden eve taşımacılık veya ofis taşımacılık hizmetleri için platformumuzda yer alan şirketleri gönül rahatlığı ile tercih edebilirsiniz. Platformda yer alan nakliye şirketlerine ait belge ve hizmet kalitesi kontrolleri düzenli olarak gerçekleştirilip herhangi bir memnuniyetsizlik söz konusu olduğunda bizlerle iletişime geçmenizi öneririz.

Adana’da evden eve taşımacılık ihtiyacı duyan şahısların doğru nakliye şirketini tercih edebilmesi için mutlaka müşteri tavsiyelerini ve yorumlarını göz önünde bulundurması tercihlerini kolaylaştıracaktır.