Bolu Evden Eve Nakliyat Fiyatları

28 Mart 2018

Bolu’da evden eve taşımacılık fiyatları konusunda sizleri bilgilendirmek amacı ile hazırlamış olduğumuz bu makalemizde fiyatlara gelmeden önce sizleri ev taşımacılığı ve ofis taşımacılığı ile ilgili bazı noktalarda aydınlatmak ve taşımacılığınızı sorunsuz bir şekilde gerçekleştirebilmeniz için sizleri bilgilendirmeye çalışacağız.

Tek bir merkezde toplu olarak bulunan Bolu’da şehiriçi taşınacak olan evlerin birbirine olan uzaklıkları çok fazla olmamakla birlikte çok yüksek katlı binaların bulunmaması asansör ihtiyacını kısmen ortadan kaldırmaktadır.

Her ne kadar korsan nakliyeci sayısı fazla olmasada belgeli evden eve nakliyat şirketlerinin sayısınında fazla olmadığı Bolu’da şirket araştırırken mutlaka belgeli olmasına özen gösterin. Bizler, Bolu evden eve nakliyat kategorisinde Bolu’da evden eve taşımacılık hizmeti sunan profesyonel nakliyat şirketlerini sizler için hazırladık. Platformumuzda yer alan bu nakliye şirketlerine ait belge ve kalite kontrolleri düzenli olarak kalite kontrol ekibimiz tarafından gerçekleştrilmektedir.

Bolu şehiriçi evden eve nakliyat fiyatları

Bolu’da şehiriçi ihtiyaç duymuş olduğunu evden eve nakliyat hizmetlerinde 1+1 büyüklüğünde bir eve sahip olmanız durumunda karşılaşacağınız rakam 500 lira olup 2+1’de bu rakam 700,  3+1 evlerde ise 900 TL’yi bulmaktadır. Mevzubahis rakamlar standart bir evden eve taşımacılık hizmetini kapsamakta olup evin içerisinde yer alan eşyalar müşteri tarafından kolilendikten sonra diğer hizmetler nakliye şirketi tarafından gerçekleştirilir.

Asansörlü nakliyat

Yüksek katlardan veya yüksek katlara yapılacak olan taşımacılıklarda bina içerisinde bir yük asansörünün bulunmaması durumunda taşımacılık dış cephe asansörü ile yapılmakta olup 200-300 liralık bir fiyat farkı meydana gelmektedir.

Bolu şehirlerarası evden eve nakliyat fiyatları

Farklı sebeplerden ötürü Bolu’da ihtiyaç duyulan şehirlerarası evden eve taşımacılık hizmeti için fiyatları etkileyen birçok faktör bulunmaktadır. Evde yer alan eşyaların yoğunluğu, evin taşınacağı mesafe, dış cephe asansör kullanımı ve daha birçok faktör fiyatı etkilerken yaz sezonunda yapılacak olan taşımacılıkların daha pahalı olacağını mutlaka bilmeniz gerekir.

Evden eve taşımacılık konusunda firma tercih ederken aklınıza akılan sorular için diğer makalelerimizi gözden geçirmeniz faydanıza olacaktır. Nakliye şirketi tercih ederken dikkat edilmesi gereken hususlar ve nakliye şirketlerinin müşterilerine sunmuş olduğu hizmetler hakkında her türlü bilgiyi platformumuzda bulabilirsiniz.