Antalya akdeniz evden eve

Antalya akdeniz evden eve nakliyat firma profili.. 1990 yılından beri evden eve nakliyat sektöründe hizmet veren antalya akdeniz evden eve nakliyat, hizmet kalitesini deneyimleriyle sürekli pekiştirmiş, bununla birlikte uzman ve yetişmiş personeliyle de müşteri memnuniyeti odaklı kurumsal yapısını her geçen gün büyüyen referanslarıyla kanıtlayarak antalya’nın öncü firmalarından biri haline gelmiştir.gittikçe yükselen çizgisi antalya akdeniz nakliyat’ı sektörünün öncü firması haline getirmeye başlamıştır. müşterilerine sunduğu özel hizmetleri ile ne kadar özenli bir çalışma yürüttüğünü kanıtlamıştır. “her eşya sahibi için değerlidir.” anlayışı ile yaklaşmayı esas almaktadır. antalya akdeniz nakliyat her türlü ev eşyasını, büro ve işyeri malzemesini itinayla ambalajlayarak, yüksek katlarda veya isteğe bağlı olarak yük asansörü kullanarak nakliye işlemlerini gerçekleştirmektedir.deneyimli ekipleri, özel olarak evden eve taşınma için hazırlanmış zemini ahşap döşemeli kapalı kasa araçları ve kapsamlı ambalaj malzemeleri (patpat naylon, karton koli, strech film, tek kullanımlık poşet v.s. ) ile siz değerli müşterilerinin isteklerine cevap olmaya çalışmaktadır. antalya akdeniz nakliyat teknoloji ve ihtiyaçlar geliştikçe sürekli kendisini yenileyerek adım adım ilerlemeyi başarmıştır. güvenle evinizi, işyerinizi teslim edebileceğiniz evden eve firması antalya akdeniz nakliyat’tır.

Bir mesaj yaz

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

 1. Faruk SEZGİN 05324180582

  Ve Murat Bey telefonlarıma cevap vermiyor.
  Helalıdan para kazanmak bu galiba. Adam bir özür dileme nezaketinden yoksun. Gün olur devran döner Bir Gün Mutlaka Yollarımız Kesişir.

 2. Faruk SEZGİN 05324180582

  Sayın Abdullah Bey, ( Antalya Akdeniz Evden Eve Makliye Firması Yetkilisi) : Sizi güvenilir bir firma olarak dikkate alarak iletişim kurdum ve Giresun/Espiyede bulunan ev eşyalarımı, Antalya/Alanya ya taşınması için telefonda anlaştık, Evden eve nakliye firması olduğunuzu, firmanıza ait nakliye araçlarınızla ve asansörlü hizmet verdiğinizi belirttiniz. anlattığınız hizmetlerin hiç bir varlığını görmedim. 19 DC 696 plakalı araç ve sürücüsü MURAT isimli kişiyi görevlendirdiniz. Sonuç olarak, Nakliyenin “N” sini bilmeyen hizmetle karşılaştım. Ambalaj kutularının tamamı ıslanmış. Hamur haline gelmiş, mobilyalar ıslanarak kabarmış halde buldum. Bu da yetmiyormuş gibi yıkık balkonla karşılaştım. Sizin kaliteli hizmet dediğiniz bu mu ?
  Size tavsiyem, ÖZELLİKLE MURAT BEYE
  “Kereste nakliyeciliği yapınız”

 3. alaaddin

  mesleğim askerlik olduğu için çok defa taşınmak zorunda kaldım her taşınmamda birkaç eşyam çöpe gidiyordu sizin sayenizde bu sefer herşey sağlam sağolun.