Cerrahoğlu Gebze Evden Eve Nakliyat

Kurumsal

Cerrahoğlu Nakliyat firması Kocaeli Gebze Evden Eve Nakliyat faaliyet alanında çalışmaktadır. İstanbul, Kocaeli ve Gebze Evden Eve Nakliyat faaliyetlerinde uzunca yıllar deneyim sahibi olan Cerrahoğlu Nakliyat firması olarak halen Gebze’de faaliyetlerimizi sürdürmekteyiz. 1987 Yılından beri Kocaeli Gebze Evden Eve Nakliyat alanında kurumsallaşarak Patentli bir Marka haline geldik.

Faaliyet Alanlarımız :
Asansörlü Evden Eve Nakliyat, Sigortalı Evden Eve Taşımacılık, Şehirlerarası Evden Eve Nakliyat, Şehiriçi Evden Eve Taşımacılık, Şehir İçi Nakliyat, Ambalaj ve Paketleme, Nakliyat Eşya Depolama, Parça Eşya Taşımacılığı, Ofis Taşımacılığı, Banka Taşımacılığı, Fabrika Taşımacılığı, Hastane Taşımacılığı, Fuar Taşımacılığı, Piyano Taşıma, Villa Taşıma, İstanbul Gebze Evden Eve Nakliyat, Ücretsiz Nakliyat Danışmanlığı ve daha bir çok alanda faaliyet göstermekteyiz.
Ana Faaliyet alanlarımız Taşımacılık, Nakliyat ve Lojistik’tir.

Vizyonumuz :
Değerli müşterilerimizin memnuniyetini ön planda tutmak. Gelişen ve yenilenen teknolojik çağın gerisinde kalmamak için sürekli kendimizi geliştirmek ve dönüştürerek çağa ayak uydurmak. Evden Eve Nakliyat sektöründe verdiğimiz Nakliye hizmetimizin kalitesini sürekli olarak arttırmak ve diğer firmalara nazaran fark yaratmaktır. Başta Gebze Evden Eve Nakliyat alanında olmak üzere İstanbul, Kocaeli ve tüm Türkiye’de sektörün öncü ve lider firması haline gelmek hedefimizdir.

Misyonumuz :
Evden Eve Nakliyat ve Taşımacılık alanında hizmet veren Cerrahoğlu Nakliyat, alanında yılların Deneyimli Kadrosu, Pratik Farklı önerilerle isteklerinize en uygun, Zamanında, Güvenilir ve Kaliteli Nakliyat hizmeti çözümleri sunmaktır.

Bir mesaj yaz

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

  1. Mahmut NİYAZ 05326324072

    23Temmuzdan 28 Temmuz aralığında hangi firma uygun teklif verir ise onunla evimi Kocaeli izmit Yahyakaptandan 2. kattan Çanakkale merkeze Müstakil dubleks e taşıyacağım. eşyalarım. salon oturma takımı yamak masası takımı. yatak orası 5 kapılı gardrop ve çift kişilik yatak. Çocuk odası ve mutfakta bir buzdolabı 1 çamaşır makşnesi bir bulaşık makinesi kap kacak ve kolileme bizim tarafımızdan yapılmaktadır.