Eskişehir Eti Nakliyat

Eskişehir ilinde evden eve taşımacılık hizmeti sunan Eti nakliyat Eskişehir ilinin adından sıkça söz ettiren kurumsal evden eve nakliye şirketi olarak karşınıza çıkmaktadır.

Yükleme aşamasında bütün eşyalar büyük bir hassasiyetle araca taşınmaktadır. Araç içinde birbirlerine değmemeleri için aralarına köpükler yerleştirilmektedir. Zaten sarılı oldukları için hasar almayacaklardır. Ancak kayarak birbirlerine çarparak da zarar görmelerini engellemek adına bu önlemi almaktayız. Ayrıca Eti Nakliyat olarak bütün eşyaları sabitledikten sonra yola çıkmaktayız.

Taşıma – Yerleştirme

Eti nakliyat olarak eşyaları taşıma aşamasında da büyük bir titizlik göstermekteyiz. Yolda ani frenden ya da manevradan dolayı sarsılmalarını engelleyecek şekilde aşırı hız yapmamaktayız. İlgili adrese ulaştığımızda ise bütün eşyaları olması gerektiği gibi yerleştirmekteyiz. Demonte hale getirdiğimiz mobilyaları tekrar birleştirmekteyiz. Çekmece içlerini ve dolapları yerleştirmekteyiz. Bütün her şey bittikten sonra sıra son kontrollere gelmektedir.

Bir mesaj yaz

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

  1. Recep 0505%20645%2058%2088

    Mersinden 5 kat eskişehire 3 kata ekim ayı başında eşyalar toplu fiyat ne olur

  2. Mehmet Koşgel 0543%20622%2092%2081

    Bozüyükten Eskişehire 3+1ev eşyası taşınacak 3kattan alınıp yine 3kata taşınacak. Fiyat nedir