İzmir Göztepe Kurumsal Taşımacılık

İzmir Göztepe Kurumsal Taşımacılık Nakliyat firması olarak çalışmalarımız 1980’den beri en iyidir. Firmamız en küçüğünden büyüğüne tüm taşımacılık işlemlerinde sizlere hizmet vermektedir. Parça aşya, ev ve kurumsal taşımacılık alanında her zaman sigortalı nakliye kapsamında bizlerden hizmet alır, dilerseniz tüm Türkiye genelinde kapalı depolama hizmetimizden yararlanabilirsiniz.

KURUMSAL TAŞIMACILIK AŞAMALARI
Bu aşamada iletişim sonrasında ücretsiz keşif işlemi gerçekleştirilir. Keşif işlemlerimiz tamamıyla yerinde ve uzman bir ekip tarafından gerçekleştirilir. Taşımacılık sigortası kurumsal bir firma tarafından yapılmaktadır ve eğer keşif sonrasında onay verirseniz hizmetimiz mal envanteri ile devam eder. Bu envanter işlemi sırasında amaç taşınan mala bedel biçmekle alakalıdır. Bu iş (envanter) depolama hizmetimizde (kurumsal ya da değil tüm depolanan malzemelerde) de yapılır ve tamamen ücretsizdir.

Önemli Not: Sizlere sunduğumuz garanti (taşımacılık sigortası) firmamız bünyesinde değildir. Bu anlamda faaliyet gösteren, köklü sigorta kuruluşlarını kullanıyoruz. Bu bağlamda eğer kazalara ya da hesaplanamaz olaylara bağlı yükte (mal ya da eşyalarda) herhangi bir hasar, kayıp meydana gelirse o zaman tüm maddi kaybınız telafi edilir.

Tam 30 yıldız sizlere hizmet veriyoruz. Çalışmalarımız sadece kurumsal aşamada değil parça eşya ve ev taşıma işlemleri sırasında da sigortalıdır. Üstelik hizmet sözleşmesi de imzalanır. Bu durum şu anlama geliyor: Eğer teslimde bir gecikme meydana gelirse bu durumda yüzde üzerinden zararınız hesaplanır ve gecikme indirimi olarak işlem ücretine yansıtılır.

Haberiniz olsun, ancak kendisine gerçekten güvenen, ekip & ekipman bakımından tam ve profesyonel anlamda hizmet veren firmalar sizlere bu kadar kapsamlı hizmet sunabilir. Çalışmalarımız sırasında kullanılan ekip ve ekipman kalite, kalifiye olma durumu bakımından eşsizdir. Üstelik her zaman müşteri memnuniyeti odağında hareket eden bir kurum olarak fiyatlarımız sektörde muadillerimize göre en uygundur. Bunlara ek olarak dönemsel olarak öğrencilere, emeklilere ya da resmi / dini bayramlara göre indirimlerimiz de olmakta. Yani eğer bizi seçerseniz bu durumda hem nakliyecilik alanındaki en kaliteli hizmeti alırsınız hem de fiyat açısından kurumsal bir firma ile çalışmanın ayrıcalıklarından yararlanırsınız.

Bir mesaj yaz

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir