HAS OVA NAKLİYAT

Has Ova Nakliyat olarak değerlerinizi taşıdığımızın bilincinde hareket ediyoruz. Teknolojinin getirmiş olduğu yeniliklerden faydalanarak işlerimizi kolaylaştırmayı ve oluşabilecek sorunları minimuma indirmeyi sağladığını düşündüğümüz için son teknolojik yeniliklerden her ev taşıma işlemimizde yararlanmaya gayret gösteriyoruz.

En uygun fiyat garantisi için taşınmanın gerçekleşeceği yere ekip arkadaşımızı (ekspertiz) göndererek kullanılacak malzeme, ekipman ve ekip belirlemesi aynı zamanda uygun araç belirlemesi yapılarak en uygun fiyat çalışmasına olanak sağlıyoruz ve eşyalarınızı olabilecek en uygun fiyata yeni yerinize taşıma sözü veriyoruz.

Has Ova Nakliyat olarak sizlere var olan standartların üzerinde bir taşımacılık imkanı sunuyoruz.Eşyalarınızı yeni adreslerine hasarsız bir şekilde ulaştırıyoruz.Firmamız olarak önceliğimiz, her zaman müşteri memnuniyetini en üst seviyede tutmaktır. Bizler, Has Ova Nakliyat olarak siz değerli müşterilerimizin memnuniyetini en üst düzeyde tutmak için elimizden gelen gayreti gösteriyoruz. Evden eve nakliyatta ileri düzey bir hizmet vermeyi amaçlıyor ve siz müşterilerimizin değerlerini yeni yerlerine ulaştırmayı görev biliyoruz.

Bir mesaj yaz

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

  1. Büşra 05356033136

    hayırlı günler İstanbul’dan Trabzon’a 51 koli götürmek icin anlaşıldı iki koli eksik ve başkasının kolisini Trabzon’a getirdiniz iki kolimiz nerde bulunamiyor ve üzerine düşülmüyor bulunmadığı takdirde hukuki işlemlere başvuracağım.