İSTANBUL EVDEN EVE NAKLİYAT

Evden Eve Nakliyat

İstanbul Evden Eve Nakliyat, İzcioğlu Nakliyat 0216 572 40 86 / 0532 417 47 54 ekipleri, taşınma planlaması ve koordinasyonu ile rahatsızlık vermeden eşya taşıma ve yerleştirmesinin nasıl yapılacağı konusunda uzmandır. Bu operasyon; özel planlama, dikkatli koordinasyon ve detayları tespit etmeyi gerektirmektedir. Tüm bu işler için sizinle baştan sona kadar birlikte olacak bir Müşteri Temsilcisi tayin edilir.
Birçok ‘evden eve nakliyat firması’ evinizin taşınmasını sadece metreküp ve ton olarak taşınacak eşya gibi görür. İzcioğlu olarak biz, aslında ailelerin hatıralarını ve kıymetli eşyalarını taşıdığımızın bilincindeyiz. Eşyalarınız taşıma esnasında oluşabilecek hasarlara karşı, talepleriniz doğrultusunda sigortalanarak garanti altına alınır.

Müşteri Temsilciniz taşınmanızın her aşamasında ekibini yönlendirmek ve sizin değerli
eşyalarınız için gerekli her türlü önlemi almak ile sorumludur.

Taşınma gününde Müşteri Temsilciniz taşınmanıza nezaret eder ve herşeyin önceden planlandığı gibi gerçekleşmesini sağlar. Operasyon, taşınma ihtiyaçlarınızın Müşteri Temsilcisi tarafından analiz edilmesi ile başlar. Daha sonra sizin için uygun olan gün ve saate İzcioğlu Nakliyat Eksperi taşınma yapılacak adrese keşif için gider. Taşınma gününde Müşteri Temsilciniz, sizi bu önemli günde yalnız bırakmayacak olan İzcioğlu Taşıma Ekibi ile tanıştırır ve operasyon başlar.

İzcioğlu Nakliyat olarak biz her zaman müşterisinin yanında olan bir firma olmuş ve bu bağlamda onların istek ve ihtiyaçlarına önem vermişizdir. İstanbul evden eve nakliyat firmaları arasında lider konuma gelmiş, şehir içi ve şehirler arası nakliyatta hizmetlerimizi arttırmışızdır.

www.izcioglunakliyat.com/sayfa_umraniye_Evden_Eve_Nakliyat.html İzcioğlu evden eve nakliyat 0216 496 36 96 / 0532 417 47 54 olarak istanbul ve çevresinde şehiriçi ve şehirler arası evden eve taşımacılık ve ev eşyası depolama hizmetleri sunmaktayız

Bir mesaj yaz

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir