İstanbul Evden Eve Nakliyat

İstanbul evden eve nakliyat sektöründe tam kırk yılımızı geride bırakyık ve bugün Türkiye’nin en geniş araç filosu ile hizmet sağlıyoruz. İşletmemiz ev taşımacılığı konusunda uzman bir şirket olduğu için uzman nakliyat adı altında hizmet sağlamaktadır. İşletmemiz, avrupa standartlarının üzerinde bir taşımacılık hizmeti sağlamaktadır ki bunu Avrupa’da uzun süre hizmet sağlamalarına borçludurlar. Profesyonel bir hizmet sunabilmek için gerekli olan birçok şey vardır.

  • Kamyon : Ev taşımacılığın olmazsa olmazı eşyaları taşımak için gerekli olan kamyondur. Kamyonların ev ve ofis eşyası taşımak için uygun bir kasaya sahip olması gerekir.
  • Ekip : Çok iyi bir kamyona sahip olabilirsiniz lakin eşyalarınız kendiliğinden kamyona taşınmayacaktır. Eşyaların sorunsuz bir şekilde paketlenmesi ve taşınabilmesi için hizmet sağlayan ekibin bu konuda uzman olması gerekir.
  • Ambalajlama malzemeleri : Eşyaların demontajı yapıldıktan sonra paketlenmesi için tercih edilen ambalajlama malzemesinin kaliteli olması eşyaların taşımacılık esnasında zarar görmemesi için gereklidir.

Taşımacılığın sorunsur bir şekilde sağlanabilmesi için ayrıca iyi bir planlama yapmak ve müşterilerin isteklerini eksiksiz bir şekilde yerine getirmek gerekir.

İstanbul Asansörlü Nakliyat

İstanbulda asansörlü sistem ile taşımacılık hizmeti sunan ilk nakliye şirketiyiz. Dış cepheye kurulan ve pencere veya balkondan yapılan taşımacılıklarda eşyalar merdiven aralığında zarar görmez ve taşımacılık hizmetleri hızlı bir şekilde gerçekleştirilir.

Ücretsiz Ekspertiz

Taşımacılık öncesi evinize kadar gelerek ücretsiz bir şekilde eşyalarınızı gözden geçirerek sizleri taşımacılık konusunda bilgilendirip fiyat teklifimizi sunuyoruz. Ücretsiz ekspertiz hizmetimiz İstanbul’un hem avrupa hem anadolu yakasında geçerlidir.

Kırk yıldır onlarca kamyon ile hizmet veren şirketimiz hakkında internet ortamında yüzlerce müşteri tavsiyesi ve tek bir şikayet veya eleştiri bulunmuyorsa bunun elbette bir sebebi vardır. Bizler müşterilerimize hizmet sağlarken müşteri memnuniyetinde asla taviz vermiyoruz.

Bir mesaj yaz

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir