İstanbul Kartal Nakliyat

İstanbul Kartal nakliyat adından da anlaşılacağı üzere istanbul kartal da evden eve nakliyat hizmeti sağlayan alanında uzman ve belgeli bir nakliye şirketidir.

Şirket çalışanlarımız evinize gelerek eşyalarınızı itinalı bir şekilde paketledikten sonra kamyona yüklemekte ve eşylarınızın kamyonun hareketi esnasında zarar görmemesi için istiflemektedir. Eşyalarınız yeni evinize teslim edilip bütün yerleştirmeler bittikten sonra eşyaları tekrar kontrolden geçirmekteyiz. Bunu yapma sebebimiz onların taşırken herhangi bir hasar alıp almadığını anlamaktır. Ayrıca beyaz eşyaların bütün bağlantılarını yaptıktan sonra gerekli kontrolü gerçekleştirmekteyiz. Böylece çalışır halde olup olmadıklarını anlamaktayız. Bütün parçaları düzgün bağladığımızdan emin olmaktayız.

Uygun Ücret

Taşıma şirketleri bazen mesafeyi ya da taşıma güçlüğünü bahane ederek hizmet ortasında maliyeti arttırmaktadır. Ancak Kartal Nakliyat firmamız bütün detayları en baştan paylaşarak müşterilerin almak istedikleri hizmet boyutuna uygun fiyat vermektedir. Böylece sadece günü kurtarmaya değil, ilerleyen dönemler için de daha sağlam referanslar oluşturmaya çalışmaktadır. Her zaman en düzgün hizmet vermeyi amaç edinerek müşteri memnuniyetine önem vermekteyiz. Bu nedenle fiyatlarımız her zaman sabit olmaktadır.

Bir mesaj yaz

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir