İstanbul Şişli Nakliyat

Şişli Nakliyat tüm Türkiye’de lojistik hizmetini yılların verdiği tecrübe ve bilgi birikimiyle birlikte müşterilerine kaliteli ve güvenilir taşımacılık hizmetini sunmaktadır. 1998 yılından beri bağlı çalışma ortakları ve 7 gün 24 saat aralıksız hizmet veren ekip arkadaşlarımız ile sizlere kaliteli hizmet vermek için çalışmaktayız. Merkez olarak İstanbul’da konumlanmış olması Türkiye’nin dört bir yanına eşit hizmet sağlamak ve tüm bölgelerde aynı anda hizmet vermesini sağlamaktadır.

Nakliyat alanında sektöre getirdiği yenilikler ile Şişli Nakliyat hizmet sınırlarını her zaman geliştirmektedir. Hizmetlerimizin yönetiminde Taner Ekici ve ekibi ile taşımacılık sektöründe sizler için profesyonel hizmet vermektedir.

Sektör içerisinde yüksek rekabetli bir pozisyonda bulunmamız dolayısıyla müşterilerimiz için ve çalışanlarımız için en iyi hizmeti sağlamak ve bunu yapabilmek için, içinde bulunduğumuz şartları göz önüne alarak teknolojik imkanları son haddine kadar kullanıp, müşteri odaklı hizmetler sağlamak hizmet politikamızın ana esasını oluşturmaktadır.

Daha iyi hizmet ve şirket büyümesini sağlamak için çalışanlarımıza yatırım yapacağımıza. En son endüstri ürünlerini ve kalite standartlarına uygun ortam sağlayacağımıza.

Bir mesaj yaz

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir