izmir Evden Eve Nakliyat

İzmir, Türkiye’nin en fazla nüfusa sahip 3. ili olma özelliğine sahip olan ilimizde kalabalığa bağlı olarak çok fazla ev taşımacılığı için hizmet talebi oluşmaktadır ve bu hizmetlere profesyonel anlamda cevap verecek nakliye şirketleri izmir evden eve nakliyat şirketleri sayfasında yer almaktadır.

İzmir’in neredeyse tüm ilçelerinde profesyonel nakliye şirketleri bulunduğu gibi tüm ilçelerinde dış cephe asansörü bulunmamaktadır. Yapılacak olan iş ile ilgili taşımacılık öncesi nakliye şirketlerinde eksper talep etmeniz avantajınıza olacak, taşımacılık esnasında çıkabilecek sorunların önüne geçilecektir.

izmir evden eve nakliyat onaylı firmalar

İzmir’de evden eve nakliyat fiyatları hakkında yazmış olduğumuz makale ve örnek fiyat hesaplama tablosuna sol kısımda yer alan nakliyat fiyatları menüsünde yer verdik. Taşımacılık fiyatları hakkında ayrıntılı şekilde bilgi sahibi olmak için bu sayfamızı incelemenizi öneririz.

İzmir’de evinizi taşıtacaksınız lakin fiyat teklifi alırken nelere dikkat etmeliyim diye kendinize soruyorsanız sizlere birkaç önerimiz olacak. Nakliye teklifi alırken eşylarım az kelimesini kesinlikle kullanmamanızı öneririz. Eyşalarınızın tarifini yaparken daima doğru olmalısınız çünkü şirket çalışanları eşyalarınızın belirtilenden fazla olması durumunda sizlerden ek ücret talep edecektir. Eşyaların az olması sadece ve sadece öğrenci evlerinde mümkündür.

Taşımacılık öncesi yapılan bir diğer hata ise kamyonun yanaşma mesafesinden bahsedilmemesidir. Özellikle site şeklinde olan yapılarda veya lojmanlarda kamyon veya dış cephe asansörü binaya yanaşamadığından ötürü nakliye şirketi fazladan işçi çalıştırmak ve bu işçilik ücretini ev sahibine fatura etmektedir.

Şirket ile anlaştıktan sonra mutlaka şirket ile sözleşme yapmanızı ve altına imza attığınız sözleşme maddelerini dikkatlice okumanızı tavsiye ederiz. Sözleşmede taşımacılığın nereden nereya yapılacağı ve ne şekilde yapılacağı belirtilmeli ve ödemenin ne şekilde yapılacağı ve ücret net olmalıdır.

mm

Evden eve nakliyat firmaları platformu olarak İzmir’li müşteriler ile işini temiz yapan izmir evden eve nakliyat şirketlerini buluşturuyoruz. Kapımız, müşteri memnuniyetini ön planda tutan ve profesyonel hizmet sunan tüm nakliyat şirketlerine açıktır.

İzmir ve ilçelerinde ihtiyaç duyulan ev ve ofis taşımacılık hizmetleri için platformumuza yer alan nakliye şirketleri kesintisiz hizmetinizdedir. Üyelerimizin belge ve hizmet kalitesi kontrolleri kalite kontrol ekibimiz tarafından düzenli olarak gerçekleştirilmektedir.