KARİYER EVDEN EVE NAKLİYAT

Ulaştırma bakanlığı tarafından bizlere verilen K3(Profesyonel Nakliyat Firması) belgesinin hakkını sunduğumuz hizmetin kalitesi ile ortaya koymaktayız. 10 yılı aşkın süredir bu sektörde var olmamızın en büyük sebepleri yaptığımız işte gösterdiğimiz özen, seçtiğimiz çalışma arkadaşlarının üzerinde barındırdığı ahlaki ve profesyonel vasıflar, yüzde yüz müşteri memnuniyeti ve her geçen zaman diliminde kendimizi yenileyen teknolojik, sosyolojik ve ahlaki olarak sürekli kendine yenilikler katan bir firma oluşumuzdur.
Başlıca hizmetlerimiz nakliye, nakliyat, evden eve, şehir içi, şehirlerarası, , parça eşya, ofis, piyona, toplu personel, fabrika, arşiv, kütüphane taşıma ve eşya depolama gibi birçok hizmet vermekteyiz.
VİZYONUMUZ:Nakliyatta farklılık yaratarak ve sürekli büyüyerek liderlik konumunu sürdüren bir marka olmak
MİSYONUMUZ:Nakliyat hizmetleri sunan yenilikçi ve lider bir kuruluş olmamız.
DEĞERLERİMİZ
Verimlilik: Taşıma modellerimiz ve Taşıma esnasında verdiğimiz tüm nakliyat hizmetleri Müşterilerimizin işletmelerinde verimlilik artışı sağlamaya odaklanmıştır.
İş Ahlakı: Piyasa ekonomisi ilkelerine inanır ve bu ilkelere bağlı hareket ederiz. Müşterilerimize, iş ortaklarımıza ve rakiplerimize karşı dürüst, doğru, açık ve tutarlı olmaya önem veririz. Tüm işlerimizin hukuka, genel iş ahlakı ve prensiplerine uygunluğunu gözetiriz.
Araştırma Geliştirme: Etkin araştırma ve geliştirmenin, günümüzün hızlı değişen ortamında rekabetçi olabilmenin temel bileşeni olduğuna inanırız. Müşterilerimize daha iyi hizmet verebilmek amacıyla yeni hizmet alanları yaratmak, mevcut hizmetlerimizi daha yetenekli kılmak, ya da değişen teknoloji ve platformlara uyum sağlamak için kaynaklarımızın en büyük bölümünü araştırma ve geliştirmeye ayırırız

Bir mesaj yaz

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

  1. Nagehan 05427398336

    Arabayla 5 dakikalik mesafeden 3.kattan asansörsüz düz girişli asansörlü 3.kata tasinacak esyalar fiyat alabilirmiyiz