Kartal Evden Eve Nakliyat

Kartal evden eve nakliyat İstanbul ili kartal ilçesinde profesyonel taşımacılık ihtiyacı duyan şahıs ve işletmeler için profesyonel ev ve ofis taşımacılık hizmeti sağlamaktadır. Şirketimiz çalışanları en az 5 yıllık sektör tecrübesine sahip olup Ulaştırma bakanlığı tarafından ev taşımacılığı için gerekli olan tüm şartları yerine getiren şirketimizin araç filosunda sadece yüksek modelli ve belgeli araçlar bulunmaktadır.

Kamyonlarımızın tamamı ev ve ofis taşımacılığı için özel üretilmiş çelik kasalara sahiptir. Taşımacılık işlemleri öncesi müşterimizin talepleri doğrultusunda özel ambalajlama malzemeleri ile talep edilen eşyalar paketlenmektedir. Ayrıca şirketimiz taşımacılık öncesi sigorta yapmaktadır.

Sigortalama işlemi, eşyalarınıza yapılan bir işlemdir. Eşyalarınızın güvenliğinden biz sorumluyuz. Aynı zamanda sizin alacağınız zarardan biz sorumluyuz. Eşyalar istediğiniz yere güvenli bir şekilde taşınmaktadır. Taşınma sırasında aksilikler meydana gelirse ve eşyalarınız zarar görürse sigortalama sayesinde siz zarar görmezsiniz. Böylelikle içinizin rahat etmesini sağlıyoruz. İstediğiniz yere eşyaların güvenle ulaşacağından emin olabilirsiniz.

Bir mesaj yaz

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

  1. Adem 055196455210

    Edirne istanbul arası 3+1 ev eşyası teklif verirseniz sevinirim.