Koronavirüs COVID-19 Bilgilendirmesi

19 Mart 2020

Türkiye’nin en güvenilir evden eve nakliyat şirketleri portalı olan evdenevenakliyat-platformu.com rehberinde yer alan kalite onaylı nakliye şirketleri ortak bir karar almıştır ve sizlere bu kararı bildirmekten mutluluk duyarız.

2020 yılı başkında Çin’de görünmeye başlayan ve hızla yayılan uluslararası ismi COVID-19 olan bu salgına karşın her taşımacılık işlemi sonrası kamyonların içerisi sağlık bakanlığı onaylı dezenfektan ile dezenfekte edilmektedir. Tüm araçlarda Alman malı Schumacher dezenfektan bulunmakta olup işçiler ellerini düzenli olarak dezenfekte etmekte olup maske ve eldiven ile çalışmaktadır.

Kalite onaylı şirketlerin ortak kararı aşağıdaki gibidir

1- Araçlar her sefer sonrası dezenfekte edilecektir.
2- Çalışanlar ellerini düzenli olarak dezenfekte edecektir.
3- Bütün paketleme işlemleri kullanılmamış ve hijyenik ambalajlama malzemesi ile yapılacaktır.
4- Müşterilerin eşyalarına verilen değer aynı şekilde sağlığına da verilecektir.

Halkımızın kesintisiz bir şekilde hizmet alması ve hizmet alırken virüs hastalıklarından hiçbir şekilde etkilenmemesi bizler için son derece önemlidir. Müşterilerimizin tarafımızdan hizmet alırken tarafımızdan virüs kapacağı gibi bir endişesi olmamalı. Çalışanlarımızın tamamı iş sağlığı ve güvenliği uzmanları ve hekimler tarafından detaylı bir şekilde bilgilendirilmiş olup hastalığın yayılmasında rol almamak için gerekli tedbirleri almıştır.