Kudüs Nakliyat

Profesyonel taşımacılık ihtiyaçlarına profesyonel çözümler sloganı ile istanbul evden eve nakliyat sektöründe faaliyetlerini sürdüren şirketimiz temiz evden eve taşımacılık hizmeti sunmayı kendine amaç edinerek bölgede hizmet veren nakliye şirketleri içerisinde bilinirliğini artırmıştır.

Kudüs nakliyat olarak eşyalarınızın paketleme ve ambalajlama işlemlerini yaptıktan sonra yükleme işlemleri gerek duyulduğunda dış cephe asansörü ile gerçekleştirilmektedir.

Kudüs Nakliyat olarak yerleştirme aşamasını da tamamladıktan sonra eşyalar kontrol edilmektedir. Herhangi bir hasar olup olmadığını anlamak için eşyalar incelenmektedir. Bir hasar söz konusu olduğunda yapılan sözleşmeye uygun olarak bir çözüm bulunmaktadır.

Sigortalı Taşıma

Taşıma sırasında eşyaların hasar görmemesi, görse de zararın karşılanması için sigorta yapılmalıdır. Kudüs Nakliyat olarak eşyaların herhangi bir zarar görmesini engelleyecek olan eşya sigortası yapmaktayız. Bu sayede taşıdığımız eşyalara herhangi bir zarar geldiğinde müşterilerimizi mağdur etmemekteyiz.

Uygun Ücret

Taşımacılık hizmetimizi profesyonel anlamda ve sigorta kapsamında gerçekleştirirken uygun ücret politikamızı uygulamaktayız. Yani bütün detayları en baştan konuşarak yapılacak hizmet karşısında alınacak ücreti bildirmekteyiz. Tabi ki bunun için öncelikle evin durumu, eşyaların fazlalığı öğrenilmelidir. Ücretin belirlenmesi bütün hizmet aşamaları değerlendirilerek sağlanmaktadır. Böylece yapılacak olan taşımacılık hizmetinde sonraki hiçbir aşamada ekstra ücret talebi söz konusu olmamaktadır.

 

Bir mesaj yaz

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir