Manavgat Evden Eve Nakliyat

Antalya ilinde en fazla göç alıp veren manavgat ilçesinde evden eve nakliyat hizmeti sunuyoruz. Aslında hem antalya il merkezine hem alanya ilçesinde uzak olması Manavgat bölgesinde fazla nakliyeci bulunmamasının temel nedenidir. Yabancı nüfusunun çok fazla olmasından ötürü şehiriçi ve şehirler arası taşımacılık dışında uluslararası taşımacılık ihtiyacı çok fazla oluyor.

Örnek verecek olursak; Almanyadan eşyalarını Türkiyeye gönderen bir Almanın evinin indirme ve mobilya kurulum işlemleri gerçekleştiriyoruz. Aynı zamanda yurt dışına taşınacak olan bir ailenin eşyalarını paketleyip uluslararası ev taşımacılığını gerçekleştiriyoruz.

Taşımacılık faaliyetlerimizi asansörlü olarak yürütüp taşımacılık dışında depolama çözümleri sunuyoruz. Ev taşımacılığının haricinde işyeri taşımacılığı, pansiyon ve hotel taşımacılık hizmeti de sağlamaktayız.

Bir mesaj yaz

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

  1. NAMIK ÖNCEL 05447122277

    ANTALYA MANAVGAT’DAN ELAZIĞ MERKEZE 3. KAT, 3+1 ODALI EVDE 1 ADET YATAK ODASI TAKIMI (GARDOLAP, 2 ADET KOMİDİN, ÇİFT KİŞİLİK YATAK VE BAZASI) , 1 ADET ÇOCUK ODASI TAKIMI, 1 ADET OTURMA VEYA MİSAFİR ODASI TABİR EDİLEN ODADA 2ADET 3,LÜ , 2 ADET TEKLİ KOLTUK, MUTFAKTA 2 ADET ÇİFTLİ KANEPE TARZ KOLTUK, BEYAZ EŞYA, TABAK ÇANAK BARDAK V.B. EŞYALAR İLE HAZIR KARTONLANMIŞ HAZIR KOLİLER TAŞINACAKTIR. FİYAT ÖĞRENEBİLİR MİYİM?