05320538093 DEVECIOGLU NAKLIYAT

Evden eve nakliyat konusunda istanbulun en geniş ve tam donanımlı araç filosu ve eğitimli personeliyle devecioğlu nakliyat eşyalarınızın sorunsuz ve hızlı bir şekilde türkiyenin her köşesine size çözüm ortağı olmaktadır.

Ambalajlı olarak sizin için değerli olan eşyalarınızın çizilmeden en hijyenik koşullarda taşınması için birinci sınıf ambalaj malzemesi kullanmaktayız.

Sigortalı Nakliyat hizmetimiz 50.000 TL ye kadar doğal afet ve kaza sigortası ile eşyalarınız güvende. Devecioğlu müşterilerimizin onayı ile dilerlerse türkiyenin en iyi sigorta firmalarıyla eşyalarınızı garanti altına almaktadır.

Marangozlu ve Tesisatlı Nakliyat hizmetlerimizle bünyemizde bulunan marangoz ve tesisat ustalarımızla mobilyalarınızın beyaz eşyalarınızın kurulumunu uzman ekibimiz kullanıma hazır vaziyette teslim etmektedir.

Araç Kiralama ile saatlik günlük veya haftalık olarak kapalı çelik kasa araçlarımızı şöförü ile birlikte kiralayabilirsiniz.

Personel Kiralama hizmetimizle işinde uzman eğitimli elemanlarımızdan günlük veya saatlik olarak çalışabilirsiniz. Dilerseniz marangoz ve tesisat ustalarımızda bulunmaktadır.

Piyano Taşıma hizmetimiz ile ağır ve hassas olan piyanolarınızı özenle yeni yerlerine taşımaktayız. Piyano Çelik Kasa vb ağır eşyalarınızı tecrübeli elemanlarımız ile kısa sürede taşıyabilirsiniz.

Depolama hizmetlerimizi yedi gün yirmidört saat güvenlikli temiz ve korunaklı depolarımızda vermekteyiz. Eşyalarınızı haftalık aylık yıllık olarak uygun fiyata dilediğiniz süre için depolarımızda tutabilirsiniz

Bir mesaj yaz

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir