Albatros Nakliyat

İstanbul evden eve nakliyat sektöründe göstermiş olduğu hizmet kalitesi ve sahip olduğu geniş araç filosu ile adından sıkça söz ettiren Albatros Nakliyat İstanbul’un tamamında ev ve ofis taşımacılık hizmetini ekonomik fiyatlara sunmaktadır.

Tüm İstanbul ilçelerinde hizmet veren firmamız sözleşme ve sigortalı eşya taşımacılığı yapmaktadır. Şehirlerarası, şehir içi, evden eve, ofisten ofise taşımacılık hizmetlerimiz ile Türkiye geneline hizmet vermekteyiz. Albatros  Nakliyat firmamız güvenli ve pratik taşımacılık yapmaktadır.

Albatros Nakliyat Anlaşma

Nakliyat hizmetimize başlamadan önce müşterilerimizin taşıtmak istediği eşyaları yerinde görmekteyiz. Bu eşyaların miktarına ve taşıma zorluklarına göre ücret belirtmekteyiz. Ayrıca taşıma için asansör kurulumu gerekip gerekmediğine karar vermekteyiz. Bu sayede hizmetlerimiz için ödenecek ücret ve yapılacak olan aşamalar konusunda anlaşma yapmaktayız. Anlaşmaya varmamız halinde sözleşme yapmakta, gün ve tarih belirlemekteyiz. O gün geldiğinde Albatros nakliyat olarak taşınacak eşyaların bulunduğu adrese giderek ilgili işlemleri yapmaktayız.

Albatros Nakliyat Güvenceli Taşımacılık

Güvenceli taşımacılık anlayışımız içinde öncelikle eşyaları zararsız bir şekilde ilgili adrese götürmek ve yerleştirmek gelmektedir. Albatros Nakliyat olarak bu hizmeti en güzel şekilde yerine getirmek için bir sigorta yapmaktayız. Eğer olur da bir kaza ya da ihmal söz konusu olursa yaşanan zararı biz karşılamaktayız.

Bir mesaj yaz

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir