Alkan Evden Eve Nakliyat

İstanbul evden eve nakliyat sektörünün köklü nakliye şirketlerinden biri olarak karınıza çıkan Alkan nakliyatın İstanbulun her iki yakasında şubeleri bulunmaktadır. İstanbulun tamamında hizmet sağlayabilmek için her iki yakada ofisinizin bulunmasının önemini fark ederek her iki yakayada yerleşmiş bulunmaktayız.

Hem avrupa hem anadolu yakasında ev taşımacılığı, işyeri taşımacılığı ve depolama hizmeti mevcut olan Alkan nakliyat şehiriçi ve şehirler arası hizmet sağlamaktadır. Şirket bünyemizde çalıştırmız olduğumuz herkes şirketimizin sigortalı ve sözleşmeli çalışanı olup sorumluluk sigortaları tamdır.

Şehirlerarası ihtiyacınız olan taşımacılıklar için büyük kamyonlarımız ile hizmet vermekteyiz. Birden fazla ev eşyasını aynı anda yükleyebilen kapasitelere sahip kamyonlarımız ile Türkiyenin her yerine taşımacılık hizmeti gerçekleştirmekteyiz.

Şirketimizin filosunda yer alan kamyonların tamamı yüksek modellidir ve çelik kasalara sahiptir. Bu kamyonlarımızın tamamın içerisinde taşınmakta olan eşyalara zarar gelmemesi için tasarlanmış özel kasalara sahiptir.

Bir mesaj yaz

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir