Çavuloğlu Evden Eve Nakliyat

Çavuşoğlu nakliyat olarak İstanbul taşımacılık sektöründe ve depolama alanında faaliyetlerimisi sürdürmekteyiz. Evinizi ya da ofisinizi taşımadan önce güvenilir bir evden eve nakliyat şirketini bulmanın ne kadar zor olduğunun farkındayız. Tercihinizi yaparken daima müşteri yorum ve şikayetlerini göz önünde bulundurun.

Öncelikle evinizde bulunan eşyaların tespitini yaptıktan profesyonel olarak bir destek almalısınız. Bu paketleme işleminde nakliyat firmamızdan destek alabilirsiniz. Sizin için en güvenilir yol güzergâhı firmamız tarafından seçilecektir. Evden eve nakliyat işlemini bize sormadan yapmanız sizin zararınıza olabilir. Aklınızdaki sorulara cevap vermek için buradayız.

  • Evden eve nakliye firması sigorta yapmak zorunda mıdır? Tabiki hayır bu sigortanın yapılması için yasal bir hüküm bulunmamaktadır. Fakat firmamız güvenilirliği ve kaliteyi ön planda tuttuğu için mutfağınızdaki bardağa kadar tüm eşyalarınızı sigorta kapsamına dâhil etmektedir. Piyasada elektronik hassas cihazlar dışındaki eşyaları sigortalayan firmalar oldukça azdır. Biz sizlere bu olanağı sunuyoruz.
  • Evden eve nakliyat firmalarında fiyat farklılıkları görülür mü? Günümüzde her sektörde olduğu gibi taşımacılık sektöründe de büyük farklılıklar bulunmaktadır. Çok ucuz fiyat veren firmalar taşıma esnasında ikinci bir pazarlık yaparak fiyatı yükselmeye çalışıyorlar. Fakat biz ikinci bir pazarlık olayını karşılıklı olarak kullanmıyoruz. Sizlere en kaliteli hizmet ve en uygun fiyat garantisi veriyoruz.
  • Evden eve nakliye işleminde toplam kaç kişi çalışır? Yönlendirilen araç ve daha incelemesi yapılan mekân için gerekli sayıda uzman ekip gönderilir. Ürünlerin paketlenmesi, ambalajlanması uzman ekip güvencesindedir. En ufak eşyanıza kadar titizlikle paketleme yapılır ve gerekli büyüklükte gönderilen araç içine titizlikle yerleştirilir. Piyasada bu işi baştan savma küçük kamyonetlerle toplam 3 kişi ile yapan birçok firma mevcuttur. Biz kalitemizi burada da ortaya koyarak size en iyi hizmet güvencesini veriyoruz.

Tüm bu sorularınıza en içtenlikle ve kaliteden ödün vermeyen hizmetimizle cevap vermeye ve ihtiyaçlarınız doğrultusunda evden eve nakliye işleminizi yerine getiriyoruz.

Bir mesaj yaz

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir