Anamur Evden Eve Nakliyat

Anamur evden eve nakliyat mersin ili anamur ilçesinde profsyonel ev taşımacılık hizmetine ihtiyaç duyan kişi ve işletmelere even eve taşımacılık hizmeti sunmaktadır. Mersin il merkezine uzaklığından ötürü Anamur ve civarında profesyonel hizmet alabileceğiniz bölgenin tek nakliye şirketi olarak hizmetinizdeyiz.

Taşımacılık öncesi müşterilerimizi taşımacılık ve paketleme konusunda detaylı bir şekilde bilgilendirerek müşterimizin almış olduğu hizmetten memnun kalması için elimizden gelenin en iyisini yapmaktayız. Ayrıca yüksek katlı binaların bulunduğu Anamur bölgesinde taşımacılık işlemlerini dış cephe asansörü ile gerçekleştirmekteyiz.

Şirket çalışanlarımızın tamamı kendi sigortalı personelimiz olup ev taşımacılığı konusunda en az dört yıllık tecrübeye sahiptirler. Ambalajlama malzemesi olarak streç folyo ve balonlu naylonlar tercih ederek eşyaların taşımacılık esnasında zarar görmesini engellemekteyiz. Paketleme işlemlerinde özellikle ahşaptan oluşan mobilyaların demontaj işlemleri uzman marangozumuz sayesinde zahmetsizce gerçekleştirilmekte olup paketleme esnasında mobilyanın köşelerinin en çok zarar gören yer olmasına karşın paketleme esnasında çift kat paketleme yapılır.

Şirketimiz tüm taşımacılık faaliyetlerinde yapmış olduğu işin arkasındadır.

Bir mesaj yaz

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

  1. Beyza 05393574591

    2+1 2. Kattaki evimiz ambalajlama sizden veya bizden Anamurdan bozyazıya 4. Kat olan eve fiyatlarınız nedir