ANKARA NAZİK NAKLİYAT

HİZMET BÖLGESİ ANKARA

1990 yılında bu sektörde işçilikle başladım. 2000 yılı itibariyle ANKARA NAZİK NAKLİYAT firmasını kurarak evden eve taşıma hizmetini siz degerli müşterilerine sunarak devam etmekteyim.Sektörde güvenli, hızlı,kaliteli hizmet ve müşteri memnuniyeti hedef alınarak çalışmalarına devam etmektedir.
1.Nakliye kapalı ve çelik kasa araçlarımız ile gerçekleşetirilir.
2.Mobilyaların sökülüp monte ve demontesi yapılıp yerinde montajı yapılmaktadır
3.Beyaz eşyalar itina ile ambalajlanıp yüklenmesi ve istenilen yere yerleştirilmesi sağlanmaktadır.
4.Kırılacak eşyalar itina ile paketlenerek ,özel ambalaj bidonlarına konularak ilgili ekip tarafından istenilen yere bırakılmaktadır.
5.Paketleme işleminde ,mobilyalar havalı patpat ile ambalajlanır,koltuklar önce streç naylon sonra da battaniye ve patpat yani havalı laylon ile ambalajlanmaktadır.
6.Araçlarımızda askılı elbise dolaplarımız mevcuttur.(Askıdaki kıyafetler için)
7.Taşımalarımız sigortalı ve sözleşmeli yapılmaktadır.
8.Firmamıza ait uzman personellerle çalışılmaktadır.

taşımacılık hizmetleri profesyonellik isteyen bir iştir, evinizi taşıtırken daha sonra pişman olmamak için mutlaka işini profesyonel yapan bir firma tercih etmeye özen gösteriniz.
ANKARA NAZİK nakliyat olarak ankara yenimahalle bölgesinde Şahıs ve kuruluşlara yönelik parsiyel ve komple ev taşımacılığı yapmaktayız. Hizmetlerimiz arasında ev taşımacılığı, ofis taşımacılığı, işyeri, fabrika, kurum ve banka taşımacılığı ile fuar taşımacılığı yer almaktadır.. evden eve nakliyat firmaları dendiğinde ANKARA NAZİK Nakliyat’ın akla gelmesinden dolayı Kendimizle övünüyoruz. Çünkü biz işimizi en iyi şekilde yapıyoruz. ANKARA NAZİK evden eve nakliyat sektöründe 16 yılı aşan tecrübemiz ile. Tek amacımız Güvenli taşımayı Siz değerli müşterilerimize yaşatmaktır. 8 adet kapalı kasa araç ve her aracın başında 5 kişilik Profesyonel ekibimizle, Günün 24 saati Hizmetinizdeyiz.

Bir mesaj yaz

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir