ATASEHIR NAKLIYAT

ATASEHIRevden eve taşımacılık firmamız 1974′den bugüne tecrübeli eleman kadrosuyla disiplinli çalışma , kaliteli malzeme kullanarak müşterilerine müşteri memnuniyetini tam olarak sağlamıştır.
ATASEHIRevden eve taşıma şirketimiz İstanbuldan Bodruma ve Türkiyenin her tarafına evden eve nakliye hizmetleri sunmaktadır.
Evden eve taşımacılık insanlarımız için çok önemlidir çünkü eşya taşıma işlemi yapılırken değer verdiğiniz eşyalarınız taşınırken içinizin rahat etmesi gerekir.Biz sizlere profesyonel ekip ve ekipmanlarımızla 7 gün 24 saat hizmet sunmaktayız.

Evden Eve Taşıma için bizi arayın kesinlikle pişman olmayacağınızdan eminiz çünkü biz en iyi bildiğimiz işi yapıyoruz.Senelerin tecrübesi ve birikimine sahibiz.
Evden eve nakliyat işlemine başladığımızda kesinlikle en ön planda olan eşyalarınızın paketlenme işlemini yapmaktayız.Malzemelerimiz her nakliye için özeldir.Ambalajlama ve paketleme okadar dikkatli yapılmalı ki eşyalarınızın zarar görmemesini sağlamalı.
Avrupa standartları ürünlerini kullanarak sizlere ambalajlama hizmeti veriyoruz.Mobilyalarınız havalı patpat naylon ile sarılır.Elbiseleriniz askılı tekstil ile ütüsü bile bozulmadan taşınır.Kırılacak mutfak eşyalarınız gibi eşyalar ise graft kağıt köpük kalın karton koliler ile bantlanarak paketlenir.

Eşyalarınız yeni evinizde monte işlemleri gerçekleştirir.Herşey istediğiniz gibi içiniz rahat bir şekilde bize güvenebilirsiniz.Arayın yardımcı olalım.Unutmayın ki sizlere ne kadar müşteri memnuniyetini sağlayabilir isek bugün sizi yarın arkadaşınızı yarın arkadaşınızın arkadaşını taşırız.
Telefon Numaralarımız
02164829323
05363054096
05325901603

Bir mesaj yaz

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir