Atasoy Evden Eve Nakliyat

Taşımacılık sektörüne cumhuriyetin kuruluşu ile birlikte başlayıp at arabası ile taşımacılık hizmeti sağlayan büyük dedemiz babadan oğula bu işi bir miras olarak bırakmıştır. Neredeyse yüz yıla yakın süredir farklı taşımacılık hizmetleri ile karşınıza çıkan Atasoy nakliyat için gelenekler çok önemlidir.

Taşıdığımız eşyanın maddi değeri ne olursa olsun. O eşyanın sahibi için çok değerli olduğunu kabullenerek zararsız taşıma ihtiyacı için hizmet sağlıyoruz. Kuruluşumuzdan bu yana araç filosunu sürekli yenileyerek ve büyüterek daha çok insana hizmet sunmayı hedef edinmiş olan işletmemiz ticari bir kaygı güdmemektedir.

Hizmet sahamız İstanbul ile sınırlı olmayıp ülkenin en ücra köşelerine dahi hizmet sağlıyoruz. Taşımacılık ihtiyaçlarınıza uzman çözümler için daima hizmetinizdeyiz.

İstanbul evden eve nakliyat sektöründe hizmet sağlayan kalitesi ıspatlanmış ender nakliye şirketlerinden birtanesi olarak hizmetinizdeyiz. Villa taşımacılığı ve ofis taşımacılığı ihtiyaçlarınız için bizleri arayabilirsiniz.

Bir mesaj yaz

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir