BAHÇELİEVLER EVDEN EVE NAKLİYAT

BAHÇELİEVLER EVDEN EVE NAKLİYAT 0532 053 80 93
Tüm eşyalarınız güvenli bir şekilde demonte edilerek istediğiniz adrese ulaştırılmaktadır. İstediğiniz tarihte ve zamanda hemen demonte-monte kurulumu yapılarak sizlere teslim edilmektedir. Bahçelievler evden eve nakliyat firması ile evden eve, ofisten ofise, şirket nakliyatı veya tekstil nakliyatınız profesyonel ekiplerimiz tarafından güvenli bir şekilde yapılmaktadır. Aynı gün içerisinde ekiplerimiz tarafından itina ile paketlenerek hızlı bir şekilde nakliye gerçekleşmektedir.
Firmamızla irtibata geçmeniz halinde anlaşma sağlanmakta ve expertiz ekiplerimiz hemen adresinize yönlendirilmektedir. Taşınacak eşyalarınıza göre araç temini, eşyaların sigorta bedeli ve paketleme malzemeleri belirlenmektedir. Daha sonra uzman marangoz ekiplerimiz taşınacak eşyalarınızın demontesini titizlikle yapılarak diğer ekiplerimiz tarafından da sağlam bir şekilde ambalajı tamamlanmaktadır. Ambalaj ve paketleme işlemi bittikten sonra araçlara taşınarak yükleme işlemi de bitirilmektedir. Eşya sahiplerinden bir kişi nakliyat aracı ile taşınacak adrese gelmesi eşyaların kurulacak yerini belirlemesi açısından daha uygun olmaktadır. Adrese ulaşan nakliyat aracımız müşterimiz eşya taşınması bitti demediği sürece oradan ayrılmamaktadır. Sizin istediğiniz şekilde eşyalarınız yerleştirilip taşınmanız gerçekleştirilir. Bahçelievler evden eve nakliyat ile eşyalarınızın taşınması birkaç aşamadan sonra hızlı bir şekilde tamamlanmaktadır. Her alandaki eşyalarınız taşınması sigorta kapsamında yapılmaktadır. Eğer herhangi bir doğal afetler sonucunda sorun teşkil eden durumlar oluşursa nakliyat firmasının yapmış olduğu anlaşmalı sigorta şirketi ile irtibat haline geçersiniz. Nakliyat ailesi müşterilerimizin memnuniyetini ön planda tutarak sizlere güvenli bir şekilde taşınmanın kapılarını açmaktadır. Sizde bizim güvencemiz altında eşyalarınızı taşıtmak ve hiç yorulmadan sadece izlemek istiyorsanız bizimle iletişime geçmeniz yeterli olacaktır. Müşteri hizmetimiz tarafından güler yüzle karşılanıp merak ettiğiniz tüm sorular cevaplanmaktadır. Hizmet faaliyetlerimiz içerisinde tek parça eşyanızın nakliyesi de yapılmaktadır. Evinizde istemediğiniz bir eşyanız veya başka bir yere taşınması gereken eşyanız firmamızın ekipleri tarafından istediğiniz yere nakliyesi yapılmaktadır. İstanbul il ve ilçesine yapılabildiği gibi Türkiye’nin tüm il ve ilçelerine nakliyat işlemi gerçekleştirilmektedir.
Vizyonumuz firmamızın kuruluşu itibari ile müşterilerimizin her türlü nakliyat alanındaki eşyalarını güvenli bir şekilde yerine ulaştırmayı sağlamak ve müşterilerimizin memnuniyetini kazanmaktır. Misyonumuz ise firmamızın ileri ki yıllarda da bu itibarı devam ettirerek geniş kitlelere ulaşmayı hedeflemektir. Gelecekteki statü ve konumuz daima yenilikçi prensip ilkesi içerisinde hizmet faaliyetlerini artırmak ve teknolojinin de yeniliklerinden faydalanarak en iyi imkânları müşterilerimize sunmaktır.

Bir mesaj yaz

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir