BAŞAKŞEHİR EVDEN EVE NAKLİYAT

Mevsim Evden Eve Nakliyat (0534 491 90 23) Firması 2000 yılında istanbulda kurulmuş olup 2017 kadar geçen süre zarfında deneyimli şöförler ve elemanlar yetiştirerek bügünü kadar 25 elemanı olup 6 büyük arac olmak üzere 10 araç bulunmaktadır.. Mevsim Evden Eve Nakliyat Ayrıca şehiriçi ve şehirlerarası evden eve taşımacılık yapılması üzerine ulaştırma bakanlığı tarafından K1 VE K3 belgeleri mevcuttur.ama malesef istanbul genelinde bu belgelere sahip olmayan nakliyeciler var sizde güvenilir bir nakliyeci şeçmek için güvenilir site, güvenilir nakliyeci ve K1 VE K3 belgeleri olan Mevsim Nakliyat firmaları ile işinizi halledin…
DEVAMI.. MEVSİM EVDEN EVE NAKLİYAT ?
Mevsim Nakliyat Hakkında Firmamızın 2000 yılında istanbul ilk temelleri atılmıştır. Geride bıraktığımız yılları hep müşteri memnuniyeti açısından hem firmamıza hem de çalışanlarımıza gerekli yatırımları yaparak nakliyat alanında istanbul’da evden eve taşımacılık hizmeti veren firmaların en iyisi haline geldik. Taşımacılıkta öncelikle güven ardından kalite ve son olarak ise fiyat olarak özellikli bakış açısına sahip firmamız sizlerin sadece “taşınmak istiyorum” şeklindeki düşüncenize sizi yormadan tüm süreçlerinizi sonuçlandırmaktadır.
Misyonumuz
1- Nakliyat işinde, yenilikçi ve yaratıcı çözümlerimizle, evden eve nakliyat alanındaki teknolojik gelişmeleri yakından takip ederek, müşterilerimizin beklentilerini en üst seviyede karşılamak,
2- Çalışanlarımızın istek ve görüşlerini dinleyerek şirketin gelişimine katkıda bulunmalarını sağlamak,
3- Mevsim Nakliyat olarak faaliyetlerimizden elde ettiğimiz başarılar ile hedeflerimizi her geçen gün yükseltip, daha geniş kitlelere hizmet sunmayı kendisine amaç edinmek. Vizyonumuz Nakliyat işinde öncelikli güven söz konusu olduğu için; Sizlere “Güven” sunma tutkumuzla tanınan itibarlı bir dünya şirketi olmak.
NAKLİYE HİZMETİMİZ
Hızlı Servis
Eşyalarınız sizin belirlediğiniz zamanda taşınacağı yere özenle taşıma işlemi gerçekleştirilir. Bizleri aradığınızda veya işyerimize geldiğinizde sizlere taşıma işlemi için saat ve tarih sorulup uygun termin süreleri verilir.
Eşya Listesi
Eşyalarınız için bir eşya listesi hazırlayarak, sözleşmemize ilave ederek kayıpları önleyebilirsiniz. Eşyalarınızda oluşacak hasar ve kayıplara karşı ortaya çıkabilecek sorunları böylece en aza indirebilirsiniz.

Eşya Ambalajlama
Eşyalarınızın hasar görmemesi için eşyalarınız özenle ambalaj ve paketlenmesi gerçekleştirilmektedir. Eşyalarınıza sarmış olduğumuz malzemelerimizi eşyanızın özelliğine göre korunaklı olmasına dikkat ediyoruz.

Nakliyat Servisi
Mevsim Nakliyat olarak ister şehirlerarası olsun isterse şehiriçi; Sizlere ücretsiz verdiğimiz expertiz hizmeti sayesinde fazla para verme sorunundan kurtuluyor ve uygun fiyatlarla evden eve nakliyatınızı gerçekleştiriyoruz.

Bir mesaj yaz

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir