Bodrum Evden Eve

Kuruluşumuz 1990 yılların başına dayanmaktadır. Kuruluş amacımız müşterilerimize eski taşımacılık anlayışından uzak yenilikçi ve çağdaş standartlarda nakliye hizmetleri sunmaktır. Nitekim zaman içerisinde hedeflediğimiz bu çizgiyi yakalamış bulunup ve hatta bu çizginin üzerinde bir hizmet vererek sorumluluk duygusu içerisinde siz değerli müşterilerimize taşımacılık hizmetleri sunmaktayız.

İstanbul Kartal da kurulan firmamız kurulduğu ilk zamanlar evden eve nakliyat ve ofis taşıma hizmetleri vermekteydi. Firmamız şu an evden eve nakliyat, ofis taşıma, piyano ve para kasası nakliyatı, depolama, şehiriçi ve şehirlerarası nakliye hizmetleri, banka, fuar malzemeleri taşımacılığı yapmaktadır.

İstanbul ve İzmir şehiriçi ve şehirler arası evden eve taşımacılık için uygun koşullara sahip ve tam donanımlı ekiplerimiz ve nakliyat araçlarımız her zaman hazırda beklemektedir. Şehirlerarası evden eve nakliyat hizmetlerimizde eşyalarınızın tümünü sigortalayarak eşyalarınızı güvence altına alıyoruz. Firmamızın şu an merkezi yine Kartal da bulunmaktadır. Taşınmalarınızla ilgili merkez ve şubelerimizden bize ulaşabilirsiniz. Kısaca hizmetlerimiz ev taşıma, İstanbul kiralık eşya depolama hizmeti, ofis taşıma, şehirlerarası ve şehiriçi nakliye hizmetleridir.

Bizi tercih eden ve bundan sonra da tercih edecek tüm değerli müşterilerimize teşekkür ederiz…

Bir mesaj yaz

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

  1. İsparta ekonomi nakliyat 05326786716

    Profesyonel Ekibimizle. Ev Eşyası Taşımacılığı Ofis Büro Taşımacılığı Şehir İçi İndirme Taşımacılığı Şehirler Arası Yükleme Taşımacılığı Binadan Binaya Eşya Taşımacılığı Aynı Bina İçi Eşya Taşımacılığı Her Türlü Ağır Eşya Taşımacılığı Kırılıcak Eşya Toparlama Kolileme Elemanı Eşya Paketleme Depolama Elemanı Mobilya Monte Ve Demonte Elemanı Beyaz Eşya Taşıma Ve Monte Elemanı Moloz Kırım Ve Taşıma Elemanı Geniş Uzman Kadromuzla 7/24 Hizmetinizdeyizsaygilarimla 0544 469 3479