Bornova Asansörlü Taşımacılık

İzmir Bornova ilçesisnde evden eve nakliyat faaliyetlerine başladığımızdan ötürü ismimiz de Bornova Nakliyat olarak kaldı. Yıllar içerisinde teknolojik gelişmeler doğrultusunda ilk asansörlü evden eve nakliyat hizmeti sunan şirket olarak hizmetimizi sürdürüyoruz.

Daima iyi bir hizmet sunmak ve sunmuş olduğumuz hizmet ile müşterimizin memnun kalmasını sağlamak için kendimizi sürekli geliştiriyor ve yeniliyoruz. Birçok müşterimizin farklı talepleri bulunmakta olup kimi ucuza taşınmak isterken kimi eşyalarının zarar görmemesini talep etmektedir.

Hizmet sağlarken hem kaliteli hem ekonomik bir hizmet sağlamak için tüm izmirlilerin hizmetindeyiz. Evden eve nakliyat hizmeti sağlarken faaliyetlerin maaliyetlerin altında yapılmasını hiçbir şekilde beklemeyin. Ev taşıtırkan nakliye şirketlerinin maaliyetleri bellidir. İşçilik, akaryakıt, ambalajlama malzemesi ve sigorta gibi giderleri hesaba kattığımızda normal bir evin taşımacılığına ait öngörülebilir takam bin liranın üzerindedir. İzmir evden eve nakliyat fiyatları zaten sekizyüz liradan başlamaktadır.

Bir mesaj yaz

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir