Siltaş Evden Eve Nakliyat

2000 ‘yılında İzmir’de kurulan Siltaş Nakliyat firmamız siz değerli müşterilerimize yaklaşık 21 yıldan beri evden eve nakliyat , ofis taşıma , şehirler arası nakliyat , depolama gibi bir çok alanda hizmet vermektedir. Saygı değer kıymetli müşterilerimize özel profesyonel ev taşıma alanında son model araçlarımız ve son teknoloji asansörlü taşıma sistemlerimiz ile kaliteli bir taşıma fırsatı sunuyoruz.

Firmamız Türkiye geneli Ege bölgesi ve 81 ilde evden eve nakliyat faaliyeti göstermektedir. Tüm araç filomuz son model , teknoloji ve gerekli donanımlara , ekipmanlara sahiptir. Firmamız bünyesinde bulunan tüm çalışan arkadaşlarımız , yılların tecrübesi ve evden eve nakliyat alanında , uzmanlıkları ile kadromuza katılmaktadır.

Hakkımızda siz saygı değer müşterilerimize şehir içi ve şehirler arası nakliyat sektöründe en kaliteli ve profesyonel bir şekilde ev taşıma işlemleri sağlanmaktadır. Firmamız her daim siz müşterilerimize Siltaş Evden Eve Nakliyat firması olarak Türkiye genelinde kurumsal ve öncü bir taşıma firması yolunda hızla ilerliyoruz.

Bir mesaj yaz

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir