DÜZCE EVDEN EVE STAR NAKLİYAT

Düzce Star Evden Eve Nakliyat firması olarak 2002 yılından itibaren siz değerli müşterilerimize hem evden eve taşımacılık hem de kurumsal taşımacılık alanlarında verdiğimiz hizmetin sorumluluğunu ve taşıdığımız eşyanın kıymetini bilerek, öncelikli olarak güvenlik tedbirlerini elden bırakmadan ve kaliteden hiçbir şekilde taviz vermeden tecrübeli ve eğitimli personelimiz ile taşımacılık sektöründe hizmet vermeye devam etmekteyiz.

Kurumsal taşımacılık alanlarında verdiğimiz hizmetin sorumluluğunu ve taşıdığımız eşyanın kıymetini bilerek, öncelikli olarak güvenlik tedbirlerini elden bırakmadan ve kaliteden hiçbir şekilde taviz vermeden tecrübeli ve eğitimli personelimiz ile taşımacılık sektöründe hizmet vermeye devam etmekteyiz.

15 yıldır verdiğimiz hizmeti sürekli iyileştirerek değerli müşterilerimize zamanında sorunsuz olacak şekilde hizmet sunarak müşterilerimizin sadakatini kazanmanın peşindeyiz. Firmamız taşıma planlaması, yönetimi ve eşyalarınızın taşıma süresince güvenliği konusunda tam bir uzmandır.

Bu sebeple evden eve nakliyat, ofis taşımacılığı vb. konularda firmamıza sonsuz güvenebilirsiniz. Evden eve nakliye experimiz bir gün öncesinden evdeki eşyayı görüp durum analizi yapmaktadır.

Düzce Evden Eve Genel Hizmet Alanlarımız

Düzce Evden Eve Asansörlü Taşımacılık
Düzce Şehiriçi Nakliye
Şehirler Arası Nakliye
Kurum/ Banka Taşımacılığı
Fabrika Taşımacılığı
Ofis Taşımacılığı
Fuar Taşımacılığı
Büro Taşımacılığı
Depolama / Ambalajlama
Ev Eşyası Paketleme

Bir mesaj yaz

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

  1. Ozcan ozay 5546567225

    Kucuk kamyonet ile tasinacak esyam var