Ersoy Nakliyat

Ersoy evden eve nakliyat firması olarak profesyonel ekimiz ve son model kapalı çelik nakliye araçlarımız ile tüm Türkiye geneline ev, ofis ve kurumsal olarak nakliye çözümleri üretmekteyiz. Şehir içi, şehir dışı taşımacılık hizmeti sunan firmamız 1995 yılından bu yana nakliye hizmeti sağlamaktadır. Ulaştırma Bakanlığı tarafından zorunlu olarak tüm nakliye hizmeti veren firmaların alması gereken K1-K3 ve uluslar arası nakliye işleri için C-1 taşımacılık yetki belgelerimizle tüm dünya genelinde hizmet sağlamaktayız.

35 Kişiden oluşan deneyimli personel kadromuz ile 1 hafta sonrasına taşınma randevu almadan gününde nakliye hizmeti almak için firmamızı arayabilirsiniz. 10 Adet kapalı çelik kasa nakliye aracımızla Ankara ve diğer çevre illerde günlük-haftalık olarak komple ev eşyası taşımacılığı hizmetimiz mevcuttur.

Tüm hizmet vermiş olduğumuz hizmet alanlarımız içerisinde teknolojik ekipmanlara yer vererek hizmet veriyoruz. Asansörlü nakliyat ve bununla beraber özel taşıma ekipmanları ile eşyalarınız güvenli ve hızlı olarak taşınabilmektedir. Evden eve nakliyat firmaları arasında her zaman lider pozisyonunda olmayı başaran firmamız tecrübelerini, müşterilerimize ve sunmuş olduğumuz hizmetlere bağlılığımız olarak görmekteyiz.

Ankara evden eve nakliyat firmaları arasında yılların vermiş olduğu deneyim ve tecrübelere güveniyor, profesyonel biçimde evden eve nakliyat, asansörlü nakliyat, parça eşya taşımacılığı, yurtdışı nakliyat vb. diğer alanlar içerisinde hizmet vermekteyiz. Kurumsal nakliyat sitemizi ziyaret ederek gün içerisinde hızlı nakliyat teklifi alabilirsiniz.

Bir mesaj yaz

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir