Eskişehir Odunpazarı Asansörlü Nakliyat

Eskişehir merkez Odunpazarı ilçesinde bulunuyor ve her türlü taşımacılık hizmeti sunuyoruz. Özellikle ev hanımlarının taşımacılık esnasında sarf edeceği emeğibildiğimiz için paketleme işlemlerini komple gerçekleştirmekteyiz. Eşyalarınızı tşaımaya başamadan önce tüm eşyalar kendine özel ambalajlama malzemeleri ile paketlenmektedir.

Cam eşyalar kraf kağıt ve balonlu naylon ile paketlenip oluklu koliler ile taşınırken mobilya grubu ürünler streç folyo ve balonlu naylonlar ile taşınarak taşımacılık işlemleri gerçekleştirilir.

Bir mesaj yaz

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

 1. Haticŕ O5058739871

  Eskisehirden izmir karşiyakaya nakliye

 2. Mücahit Boyacı 05396428458

  2,5 ay önce Urfadan Karaman’ a Fidan Nakliyat ile taşıdım. Milyon kere pişman oldum. 2600 liraya taşıyacaktık sözde kdvsi ile asansörü ile 3400 lirayı buldu. Sözleşmeyi yapan ayrı adam esyayı taşıyan ayrı adam birbirlerinden haberleri yok. Sözleşme yapan adamın söylediğini eşya taşıyan adamlara söylüyorum adamlara kabul ettiremedim fiyat konusunda dilim damağım kurudu laf anlatmaktan. Neyse eşyayı taşıdılar elbise dolabın ayağı kayıp yatak bazasının vidaları yok başlığı bazanın dibine bırakıp gitmişler montajını yapmadan söyledikleri de yok sonra haberim oldu kanepelerin vidaları eksik tv dolabında 2 parça raf eksik rafları gönderirim dediler daha hala gelecek neyse eksik parçaları kendim alayım dedim bulamadım bir sürü can sıkıntısı uzak durun derim pişman olmayın sonra!

 3. Metin bolat 5358107351

  Koçak nakliyat taşımacılık firması ile fiyat konusunda anlaştık elamanlar geldiler arabayı sitenin içine girerken site kapısının aydınlatma lamba ve demirini çarpıp kırdılar. Sonra bu araba buraya girmez kapıdan arabaya taşırsak 500 tl daha istediler bende kabul etmedim.esyalarim her şey ambalajliydi taşımadan çekip gittiler.sikayetciyim.

 4. Hüsnü Şakrak

  Eşyalarımı asansör sistemi ile profesyonel bir şekilde taşıdılar.

 5. Nalan Akbulut

  Eskişehir Odunpazarı içerisinde eşyalarını sorunsuz bir şekilde taşıdılar. Tavsiye ederim.

 6. Kerem Aksu

  Eşyalarımı sorunsuz bir şekilde taşıdılar. Çalışanların hepsi nazik ve güleryüzlü.

 7. Suna Ertuna

  Odunpazarı içerisinde evimizi taşımak için asansörlü olarak hizmet veren bir nakliye şirketine ihtiyacımı vardı. Bir arkadaşımın tavsiyesi üzerine tercih ettim ve çok memnun kaldım. Allah çalışanlardan tazı olsun.