GAZİEMİR EVDEN EVE NAKLİYAT

İZMİR KONAK NAKLIYAT

Evden Eve Nakliyat sektöründe derin bir boşluğun oluştuğunu fark eden firmamız, kaliteli ve ekonomik bir taşıma sloganıyla Nakliyat sektörüne adım attı. Amacımız iyi ve sorunsuz ev, büro, ve iş yeri taşıma hizmeti sunarak, insanların özlem duyduğu ev taşıma teleplerini karşılamaktır. Kurumsal evden eve nakliyat şirketleri içinde ambalajlı, sigortalı, marangozlu ve asansörlü ev taşıma hizmeti sunan profesyonel nakliye firmaları arasında uzun yıllardır önde gelen firmalardan birisi olmanın gururunu taşıyoruz.

Firmamız sorunsuz ve hijyenik ev taşımayı ana amaç edinmiştir. Profesyonel ve güvenilir kadrolar ile şehir içi evden eve nakliyat ve şehirler arası evdev eve nakliyat olmak üzere iki kategoride taşıma hizmeti sunuyoruz. En iyi ekipler belirli aşama ve denemelerden geçerek, tecrübe sahibi olduktan sonra, sizlerin evlerini taşımak için haızrlanır. Ev taşımacılık sektöründe güvenilir ve uzman elemanlar sadece firmamızda çalışabilmektedir. Unutmayın’ki en önemli konulardan biri personellerdir.İyi ve güvenilir kadolar olmadan başarılır bir ev taşıma hizmeti vermek neredeyse imkansızdır.Biz size ve eşyanıza değer verdiğimizden dolayı güler yüzlü ve uzman ekipleri eşyalarınızı taşımak için seçiyoruz.

ŞEHİRLERARASI EVDEN EVE NAKLİYAT

İzmir Konak Nakliyat sektöründe şehirlerarası taşımada önemli bir yer almaktadır. Bu nokta’da şehirlerarası eşya nakliyesin’in tüm detaylarına hakim olan taşıma firmamız bu konuda yeni, bakımlı araçlar, telekopik , hidrolik,kurmalı asansör hizmetleri ile hizmet sunmaktadır. Evden Eve’de kullanılan avrupa düzeyi ambalaj malzemeleri ve güler yüzlü, tecrübeli dalında uzman ekipler ile siz değerli müşterilemize hizmet sunmaktadır.

Şehirlerarası ev, iş yeri ve büro taşımalarında, Ekspertiz tarafında gerekli planlamalar yapılıp taşıma işlemini gerçekleştiriyoruz. Eşyalarınızın avrupa düzeyi kaliteli ve hijyenikj malzemelerle özenle paketlenmesi’nin ardından, teleskopik asarsör ile sistemli bir şekilde araca nakli yapılır. Taşınılacak şehir’e kararlaştırılan saat’te araç ve eşya yüklemesini yapan ekipler haraket eder. İkinci adres’te mobilyaların ve beyaz eşyaların kurulumu mobilyacı tarafından kusursuz bir şekillde kurulumu yapılır.Diğer bulunan mobilya ve ev eşyalarının dizay’nı müşterinin isteğine göre dizayn edilir.

Bir mesaj yaz

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir