Iğdır Aydınlar Evden Eve Taşımacılık

ıgdır aydınlar evdeneve taşımacılık ve nakliyat ıgdırda bir ilki başardı müşteri memnuniyetiyle yükselen firmamızın geniş araç filosoyla vede tecbüreli elamanlarla siz değerli müşterilerimize hizmet sunmaktadır
Iğdır evden eve nakliyat

ıgdır aydınlar evdeneve taşımacılık ve nakliyat eşyalarınıza özen göstererek bir yerden diğer yere taşır. Sigorta poliçesi imzalandıktan sonra uzman kadromuz ile eşyalarınız evinizde demonte edilerek paketlenir ve muntazam bir şekilde araçlarımıza istif edilir. Eşyaları yerleştirirkende yine aynı şekilde araçtan muntazam bir şekilde indirerek özenle yerine yerleştirir ve monte ederiz. Iğdır ve çeresinde rakipsiz firma olarak siz değreli müşterilerimizin taleplerine cevap vermek için yanınızdayız. 0553 023 27 17 0544 802 65 29 . telefonlardan ulaşabilirisiniz.

Taşımacılığının kolay olması için taşıma esnasındaki her şeyi en iyi şekilde düşünüyoruz. Nakliye esnasında ambalajlamanın önemini bilmekte ve sürekli kendimizi yenilemekteyiz. Eşyalarınızı bizim için önemli ve değerli olduğunu bilerek ve bunu prensip edinerek, bütün eşyalarınızı paketliyoruz ve taşıma esnasında hasar oluşmamasıiçin gerekli tedbirler alıyoruz. Kalite hemen yanınızda.

Bir mesaj yaz

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir