ISPARTALI KARDEŞLER NAKLİYAT

Değer verdiğiniz eşyalarınızı ve yüklerinizi sorunsuz ve hızlı bir şekilde yerine ulaştırmak için ISPARTA KARDEŞLER NAKLİYAT bizi seçin…

Antalya ve diğer illerimizin her köşesine nakliyat hizmetleri veriyoruz. Donanımlı araçlarımız ve deneyimli personelimizle hizmetinizdeyiz. Teklif ve ücretsiz keşif ve expertiz hizmeti için arayın .

Evden eve nakliyat,
Fabrika ve ofis taşımacılığı,
Tekstil Nakliyesi,
Evden Eve Taşımacılık…

Evden Eve Nakliyat sektöründe lider olan firmamız asansörlü, sigortalı taşımacılık ve en önemlisi olan eğitimli, deneyimli, profesyonel ekibimizle 2004 yılından bu yana güvenli hizmet vermekteyiz.Evden Eve Nakliyat Paketlenmesi yapılacak eşyanın cinsine ve hacmine göre muhtelif ebatlarda karton kutular kullanılmaktadır. Evden eve, ofis taşımacılığı veya şehirler arası nakliyede firmamız, sizden gelen taşınma talebi sonrasında sizin için uygun olan bir gün karalaştırıp, ücretsiz olarak hizmet veren müşteri temsilcimiz tarafından, taşınacak eşyalarınızın miktarı, taşınma için gerekli olan ambalaj türü, malzeme ihtiyacı ve gerekebilecek araç sayısının belirlenmesi işlemini yapar. Kararlaştırdığımız hizmet türü ve sizin talepleriniz detaylarını tetkik ettiğimiz taşınmanızı fiyatlandırması tüm bu belirlemelere göre yapılmaktadır. Bu ön görüşmenin sonunda taşınmanızı gerçekleştirilmesini arzu ettiğiniz tarih belirlenir ve istediğiniz saatte taşınma ve paketleme ekibimiz hizmetinizdedir. Profesyonel paketleme ekibimiz koltuk, vitrin, piyano vb. gibi hacimli eşyaları havalı naylonla, askı ile taşınabilecek olan giysiler, özel yapılmış askılı karton kutularla, mefruşat ve diğer büyük eşyalarınızı ise naylon ambalajlarla paketlenir.

Kaliteli hizmet için doğru adres. Şehiriçi şehirlerarası nakliyede bizi seçin karlı çıkın. Sigortalı ambalajlı taşımacılıkda Sektörün lideri. ISPARTA KARDEŞLER NAKLİYAT ANTALYA MERKEZ Evden eve nakliyat bizimişimiz. Profesyonel ekip ve geniş araç filomuzla hizmetinizdeyiz.
Ev eşyası, sanayi malzemeleri, ofis ve tekstil ürünleri, piyano taşımacılığı, ANTALYA EVDEN EVE NAKLİYAT Ekonomik ve kaliteli hizmet.

MİSYONUMUZ GÜLERYÜZÜNÜZDÜR

Bir mesaj yaz

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

  1. Naciye

    Ispartalı Kardeşler Nakliyat
    Evden eve her şey dahil ücret ödedim, pazarlık yapmadım. Herşeyi kırıp döküp karga tulumba tüm eşyalarımı mahvetmişsiniz. Yaptığınız paketleri açmadığınız gibi mutfak malzemesi ile banyo malzemesi bir arada, paketlenmemiş, her şey dökülmüş. Defalarca şehirlerarası taşındım. Bu kadar kötü bir nakliyatla hiç karşılaşmadım.

  2. Yusuf Kahraman

    Merhaba, daha önce Serik ten antalyaya evimi ve referans oldugum 2 arkadasimin daha evlerini Serik Antalya arasi tasimistiniz. 18 Haziranda Yesilbahce 3.Kattan 3+1 – Ankara Yenimahalle ye 13.Kat (2 tarafta asansör kurulumu var) Uygun fiyat rica ediyorum. Mutfak ve tekstil tarafimizdan paketlenecek.