Osmaniye Uzman Nakliyat

Osmaniye il merkezinde ve ilçelerinde asansörlü evden eve nakliyat hizmeti sunan Uzman nakliyatın Türkiye genelinde şubeleri bulunmakta ve türkiyenin her yerinden her yerine sigortalı ve güvenilir ev ve ofis taşımacılık hizmeti sunmaktadır. Şirketimiz, Uzman nakliyat adı altında onlarca yıldır hizmet sağlamaktadır ve hizmet sağlarken her türlü yeniliğe açıktır. Hem taşımacılık konusunda hem ambalajlama konusunda yenilikleri takip eden uzman nakliyat yeniliklere açık bir ekipten oluşmaktadır.

Yüksek modelli geniş araç filosu, dış cephe asansörleri ve avrupa standartlarında ambalajlama malzemesi ile hizmet sağlayan uzman nakliyat için müşteri memnuniyeti son derece önemlidir ve memnuniyetten asla taviz vermemek için faaliyetlerini sürdürmektedir.

İşletmemiz filosunda yer alan kamyonların tamamında araç takip sistemleri bulunmakta olup kamyonlarımızın takibi müşterilerimiz tarafından sürekli yapılabilmektedir. Müşterilerimiz günün her saatinde ve dakikasında eşyasının nerede olduğunu, kamyonun hangi hızda ilerlediğini ve hedef konumuna ne zaman uğraşacağını bilgi ekranında izleyebilmektedir.

Bir mesaj yaz

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir