İstanbul-Çanakkale Ev Taşıma

Bekar eşyası taşınacaktır. Teklifler için email atarsanız seviniriz.

Yayın tarihi: 16 Mayıs 2017

Bir mesaj yaz

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

 1. şensoy nakliyat www.sensoysehirlerarasinakliyat.com

  wdqwe

 2. raşit velioğlu 5358310565

  burdur bucaktan ankara elmadağa 17.06.2017 de 3+1 ev eşyası taşınacaktır. sökme takma dahil olacaktır. tekliflerinizi iletiniz.

 3. BÜLENT ANLATICI 0%20533%206319131

  B.DÜZÜ İSTANBUL ÇANAKKALE MERKEZ 1 ARTI 1 EV EŞYASI TAŞIMA

 4. İstanbul Evden Eve Nakliye www.evdenevenakliyat-istanbul.net/%20%20%2005335637400

  İstanbul Evden Eve Nakliye Olarak Ev Eşyası Taşımacılığı Ofis Büro Taşımacılığı Şehir İçi İndirme Taşımacılığı Şehirler Arası Yükleme Taşımacılığı Binadan Binaya Eşya Taşımacılığı Aynı Bina İçi Eşya Taşımacılığı Her Türlü Ağır Eşya Taşımacılığı Kırılıcak Eşya Toparlama Kolileme Elemanı Eşya Paketleme Depolama Elemanı Mobilya Monte Ve Demonte Elemanı Beyaz Eşya Taşıma Ve Monte Elemanı Moloz Kırım Ve Taşıma Elemanı Geniş Uzman Kadromuzla 7/24 Hizmetinizdeyiz.
  İstanbul Evden eve nakliye konusunda İstanbul’un en geniş ve tam donanımlı araç filosu ve eğitimli personeliyle İstanbul nakliyat eşyalarınızın sorunsuz ve hızlı bir şekilde türkiyenin her köşesine size çözüm ortağı olmaktadır.
  Firmamız taşımacılık sektöründe yıllardır İstanbul Nakliyat olarak müşterilerine hizmet vermektedir. Türkiye’nin birçok noktasına hizmet veren nakliyat firmamız bu sektörde prestijli firmaların içerisinde yer almaktadır. Uzman ve genç kadrosu ile bu sektöre her zaman yenilikler katan ve taşımacılıkta yeni nakliyat çözümleri üreterek müşterilerinin memnuniyetini kazanmıştır. Firmamız İstanbul merkezli olup sadece İstanbul değil, Türkiye’nin her noktasına hizmet vermektedir. İstanbul evden eve nakliyat firması olarak verdiğimiz taşımacılık hizmetlerinden daima memnun kalacaksınız.

 5. feyyazukan

  merhaba fiyatımız 1800