İstanbul Cesur Nakliyat

Firmamız Cesur Nakliyat Uluslararası evden eve nakliyat ltd şti 1992 yılında Almanya’nın Frankfurt şehrinde kurulmuştur. Yönetim kurulu başkanımızın saygın bir evden eve nakliye şirketinde çalışması sonucunda edindiği bilgi ve tecrübeyle hizmete başlamıştır. Türkiye’ye gelerek kardeşleri ile birlikte bir aile şirketi olarak kurulmuştur. Firmamız Ankara’da Yurt içi evden eve eşya taşımacılığı ile işe başladı. 90 lı yılların sonlarına geldiğinde evden eve nakliyat hizmetinin yanı sıra bir nakliye firmasının hizmetleri arasında olması gereken, olmazsa olmazlardan biride eşya depolama hizmeti olduğuna karar verdi.

1998 yılında Kadıköy’de 2000 m2 alanda 500m2 kapalı alanı olan ilk depolama tesisini kurdu. 2000 li yılların başlarında cesur ekspres ve başar ekspres adında iki şube açarak kardeşlerini bu şubelerin yönetimine verdi. Bu sırada müşterilerimizin de yoğun talebi üzerine 5 katlı bina halinde 1.250. m2 kapalı alana sahip 2. eşya depolama tesisini samsun yolu siteler mevkiinde faaliyete geçirdi. Yıl 2006 olduğunda cesur ekspres ve başar ekspres adındaki şubelerini kardeşlerine devretti. Şimdi bu firmalar Çamoğlu nakliyattan ayrı olarak çalışmaktadırlar. Firmamız verdiği kaliteli hizmet ve uygun fiyat uygulama politikasıyla müşteri potansiyelini kat kat arttırarak evden eve nakliye hizmetini Ulaştırma bakanlığından tastikli C3 yetki belgesini alarak, uluslararası eşya taşımacılığı alanında geliştirdi.

2009 yılında Almanya’nın Frankfurt ve krefeld şehirlerinde İrtibat bürosu ve eşya deposunu açtı. Eşya taşıma konusunda olduğu gibi eşya depolama konusunda da müşterilerine verdiği güvenle mevcut depolarının yetersiz gelmesiyle 15.05.2010 tarihinde İstanbul yolu 20. km Saray mevkiinde 800 m2 lik eşya deposunu faaliyete geçirdi. Şimdi başta Avrupa ülkeleri, Almanya, Hollanda, Belçika, Avusturya, Fransa, İsviçre, İngiltere, olmak üzere; Kara, Hava ve Denizyolu ile Tüm Dünya’ya evden eve nakliyat hizmeti vermektedir. Firmamız ilk kurulduğu günden bu güne kalitede taviz vermeden dünya standartlarında hizmet vermeyi siz değerli müşterilerimizin desteğiyle başarıyla sürdürmektedir. Bizi tercih eden tüm müşterilerimize teşekkür ederiz.

Bir mesaj yaz

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir